“Можемо, коли хочемо”: проект “Дома лучше” зняв передачу про Вінницю. ВІДЕО

11:42
Автор: Vежа

Популярний телепроект “Дома лучше”, в якому телеведучий програми “Орел и решка” Євген Синельников оглядає українські міста в якості туриста, 23 жовтня випустив передачу про Вінницю. 

Протягом майже годинного відео Синельников з командою оглянули кілька найцікавіших вінницьких туристичних локацій.

Так, на початку програми Євген намагався розгадати загадку назви площі “Ліверпуль” і зміг це зробити лише з допомогою відомого організатора велоподій Олександра Царевського.

 

З ним – а також з Коте на плечах – автор проїхався велоекскурсією містом, “зацінивши” якість міської велоінфтраструктури. На велосипедах муніципального велопрокату Синельников з Царевським проїхалися проспектом Космонавтів, я також Хмельницьким шосе.

Традиційно для програми ведучий попросив випадкового вінницького таксиста відвезти його в “кращий ресторан міста”, і за версією таксиста, таким виявився ресторан “Колиба над Бугом”.

Крім “Колиби”, Синельников з командою також шукали у Вінниці найдорожчий та найдешевший борщ в місті і знайшли такий в ресторані “Аура” та в їдальні олієжирового комбінату відповідно. Щоправда, в останньому борщ їм так і не вдалося доїсти.

Звісно, шукали в програмі й знамените вінницьке сало, спускалися в підземелля під вулицею Соборною, їздили на ставку Гітлера та плавали на гондолі, дивилися на забальзамованого Пирогова і вже наприкінці передачі – ходили на фонтан “Рошен”.

 

 

Вже наприкінці передачі Синельников назвав Вінницю сучасним та комфортним для життя європейським містом і пожартував, що варто було би “попросити грошей у Гройсмана” за такий позитивний сюжет про місто, принагідно запевнивши, що за передачу їм “ніхто не платив”.

Станом на зараз випуск про Вінницю переглянули вже майже 39 тисяч разів.