МОЗ: Лікування пацієнтів з інфекційними захворюваннями в комунальних закладах – безкоштовне

14:48
Автор: Vежа
Become a Patron!

З огляду на численні звернення та запитання українців, зокрема і в соціальних мережах, Міністерство охорони здоров’я роз’яснило, що медична допомога для хворих на коронавірусну хворобу буде надаватися безкоштовно. 

Про це повідомляється на офіційній фейсбук-сторінці Міністерства охорони здоров’я України.

“Медична допомога пацієнтам з інфекційними захворюваннями у комунальних закладах охорони здоров’я надається безкоштовно Це гарантується Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб». Також з сьогоднішнього дня, 1 квітня, система охорони здоров’я в Україні працює в іншому режимі”, – повідомляють у МОЗ.

Як йдеться в повідомленні, Національна служба здоров’я України передбачила спеціальний тариф для оплати роботи закладів охорони здоров’я, що надають медичну допомогу хворим на COVID-19.

“МОЗ України буде контролювати, щоб пацієнти із коронавірусною хворобою, які потрапляють у лікарні, мали повне забезпечення лікарськими засобами, медичними виробами для симптоматичного лікування, а в разі потреби специфічного лікування – і відповідне забезпечення”, – нагадав під час брифінгу 1 квітня заступник Міністра охорони здоров’я, Головний державний санітарний лікар України та керівник робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації державного рівня. 

Нагадаємо, що станом на сьогодні на території Вінницької області офіційно зареєстровано 49 випадків захворювання на коронавірусну хворобу, спричинену Covid-19.

В яких районах зафіксовані випадки захворювання – дивіться на нашій спеціальній мапі поширення Covid-19 на території області. 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.