«Моя бабця швидше їсть»: у «Brothers Burger» влаштували перші змагання з поїдання бургерів. ФОТО, ВІДЕО

19:24
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

 27 листопада зона фудкорту в ТЦ «Магігранд» перетворилася на справжнє поле бою, адже в «Brothers Burger» відбулися змагання з поїдання бургерів на швидкість.

За сертифікат ресторану швидкого харчування, номіналом у 1000 гривень, змагалося дві команди учасників. Від «Brothers Burger» виступила команда «Профі», яка складалася з двох поварів та бармена. А їхнім супротивником стала команда «Любителі», до якої увійшли три постійні відвідувачі закладу (усі – студенти місцевих університетів).

Правила змагань були дуже простими: у кожному з трьох раундів учасники мали якнайшвидше з’їсти свій бургер, щоб на розносі не залишилося жодної крихти. Відтак, часу насолоджуватися хрумкою булочкою, соковитою котлетою, свіжими овочами та тягучим сиром в учасників було обмаль.

Їм видали по склянці води, рукавички та серветки і ввімкнули секундомір. Першими на ринг вийшли два Максима,  яким довелося з неймовірною швидкістю пережовувати найбільший бургер у меню, не враховуючи фірмовий двокілограмовий, «USA burger» – високий, 500-грамовий і з подвійною котлетою. З результатом 2 хвилини 36 секунд, перемогу виборов Максим з команди «Профі».

Особливість змагань полягала в тому, що раунд не завершувався до тих пір поки інший учасник не доїсть свій бургер. Тому глядачі вправлялися у жартах, як могли:

– Ви що, поїсти сюди прийшли?

– Моя бабуля швидше їсть!

А колеги по команді підносили їм серветки, робили масаж і навіть пропонували допомогу.

Другий раунд був складнішим: іншим двом учасникам довелося поборотися не так один з одним, як з новинкою в меню «Brothers Burger». Тому капітан команди «Любителі» не став чекати третього раунду, для якого приготували спеціальні «капітанські» бургери, а взяв цей «удар» з трьох апетитних чізбургерів на себе. Це був правильний хід, адже трохи більше як за п’ять хвилин він став переможцем і рахунок став 1:1.

Однак команду любителів це все-одно не врятувало, адже в третьому раунді бармен Олександр довів, що команда «Brothers Burger» є профі не лише у приготуванні, а й у поїданні своїх бургерів. Спокійно доївши великий капітанський з потрійною котлетою, якого до речі немає у меню, він зняв рукавички і демонстративно поклав на тацю команди суперників.

Таким чином сертифікат «Brothers Burger» на 1000 гривень розділили між собою троє працівників «Brothers Burger». Але насправді хлопці щиро раділи своїй перемозі.

Натомість «Любителі» жартома виправдовувалася перед своїми вболівальниками:

– Подивіться на цих маленьких худих хлопчиків, куди їм ці бургери.

Тут варто зазначити, що «Любителі» й справді підібралися худорляві і з самого початку не надто вселяли надію у власну перемогу. Відтак, саме їм вдалося більшою мірою насолодитися і хрумкою булочкою, і соковитою начинкою бургерів.

Відвідувачі, які в цей час перебували у «Brothers Burger» стали не лише вболівальниками, а й учасниками змагань: між ними також розіграли п’ять сертифікатів на «Бургер в подарунок». Для цього вінничанам достатньо було правильно відповісти на запитання: скільки важив найбільший бургер у світі, де знаходиться зал слави бургерів, чи яке найпопулярніше м’ясо використовують для приготування цієї страви.

Ті, хто пропустив це дійство, можуть не спішити засмучуватися, адже в «Brothers Burger» такі змагання будуть проводити й надалі. Тому всі охочі можуть стежити за анонсами на сторінках закладу в «Instagram» та «Facebook»,  адже команду учасників для змагань шукатимуть серед підписників «Brothers Burger» у соціальних мережах.

«Brothers Burger» – проект «Бібліотека кафе», який нещодавно відкрився поряд із ним на фуд-корті в ТЦ «Магігранд» (проспект Юності 43а). У закладі вінничанам пропонують насолодитися свіжими бургерами в затишній і комфортній атмосфері. «Brothers Burger» пропонує широкий вибір самих бургерів, а також картоплю фрі, алкогольні та безалкогольні напої.

Новини партнерів