Моргунов: у Вінниці можуть закрити потребу в трамваях на маршруті №3 і шукають варіанти з розширення автобусного парку

15:44
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці планують підсилити тролейбусні маршрути, закрити потребу в додаткових трамваях на маршруті №3 (“Вишенька – Електромережа”), а також шукають варіанти з розширення автобусного парку.

Про це в своєму телеграм-каналі повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов, подякувавши вінничанам за участь в опитуванні щодо громадського транспорту.

Нагадаємо, опитування стосувалось того, на які маршрути найбільше потрібен додатковий транспорт.

Вказано, що департамент транспорту і мобільності вже взяв відповідні результати опитування в роботу.

– В найближчій перспективі – підсилення тролейбусних маршрутів, оскільки транспортна компанія в цьому році планує підготувати для перевезень ще декілька одиниць тролейбусів з автономним ходом.

Бачимо потребу в додаткових вагонах на трамвайному маршруті №3 «Вишенька – Електромережа». Це питання можемо вирішити за рахунок поповнення з Швейцарії, – зазначає Моргунов.

Разом з тим, зі слів міського голови, з автобусами ситуація складніша. Міська влада “шукає оптимальні варіанти з розширення автобусного парку”. Для цього орієнтуються на екологічний транспорт, щоб поступово відмовитись від дизельного рухомого складу.

Нагадаємо, дізнатись детальніше про перспективи розвитку громадського транспорту нашого міста можна в нашому інтерв’ю з очільником профільного департаменту міськради:

Читайте також: Про майбутній громадський транспорт Вінниці, збільшення кількості інспекторів з паркування і платні паркомісця в середмісті: інтерв’ю з Андрієм Сорокіним. Ч.1 

Фото ВМР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.