У Вінниці завершили цьогорічний етап прокладання каналізації на Кореї та Старому місті

10:10
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці цього року проклали 1,7 кілометра каналізаційних мереж на Старому місті та Кореї. На роботи було виділено чотири мільйони гривень.

Про це повідомляється на сайті Вінницької міської ради.

Зазначається, що щороку у Вінниці виконується певний обсяг робіт з будівництва мереж каналізації в приватному секторі – це, зокрема, допомагає зменшити забруднення підземних вод від вигрібних ям.

Роботи на Старому місті

– В цьому році будівництво каналізаційної мережі продовжилось на Старому місті: на території, яка належить до квартального комітету «Добробут». Каналізування цієї частини Старого міста розпочалось із будівництва КНС та колекторів.

Загалом проєктом передбачено будівництво 5,9 кілометра самопливної мережі, один кілометр напірної мережі та три каналізаційно-насосні станції по вул. Кутузова, по вул. І.Федорова та по вул. Молодогвардійській, що дасть можливість каналізувати 11 вулиць та провулків даного мікрорайону – повідомляє ВМР.

Так, минулого року в рамках цього проекту було прокладено 1,6 кілометра мереж по вулиці Привокзальній та провулку Привокзальному. А також було побудовано каналізаційно-насосну станцію по вул. Кутузова.

У цьому році проклали 1,5 кілометра каналізаційні мережі по вулицях Привокзальній та Хуторянській, збудували частину самопливної мережі по вул. Кутузова та напірної мережі по вул. І.Федорова.

 

Роботи на Кореї

Підкреслюється, що минулого року розпочалась реалізація проєкту з будівництва КНС по 2-му пров. Бестужева та напірної мережі каналізації, реалізація якого здійснюється за рахунок бюджетних коштів, що дасть можливість в перспективі каналізувати 8 вулиць в мікрорайоні «Корея» на умовах співфінансування.

Так, минулого року коштом бюджету Вінницької міської ОТГ проклали 110 метрів мережі напірної каналізації. Цього року збудовано ще 200 метрів напірної мережі.

– В наступному році планується продовжити реалізацію даного проекту, а саме влаштування каналізаційної насосної станції по 2-му провулку Бестужева. В подальшому за ініціативи мешканців, на умовах співфінансування буде здійснюватися будівництво вуличних мереж каналізації по вулиці та провулку Грохольських, 1, 2 провулках та вулиці Бестужева, вулиці Каховського, вулиці Рилєєва та інших.

Наразі роботи, заплановані на цей рік, завершено. Їхнє продовження наступного року залежатиме від фінансових можливостей бюджету.

Фото з сайту ВМР