Міська рада не дала 10 соток батьку депутатки, Давиденко вимагає вибачень від ЗМІ

14:24
Автор: Vежа
Become a Patron!

Депутати вінницької міської ради сьогодні, 24 березня, під час чергової сесії не голосували питання про виділення 10 соток на Вінницьких Хуторах батьку своєї колеги, депутатки від “Батьківщини” Ганни Давиденко.

Як пояснив представник відділу земельних ресурсів, питання зняли з розгляду до вивчення згідно з рішенням виконкому, позаяк попередній список претендентів на отримання землі стосувався лише учасників АТО. Однак згодом у списку виявили людей, котрі не мають жодного стосунку до захисту України.

Перед голосуванням проекту рішення вцілому, депутатка Ганна Давиденко попросила надати їй слово. На думку представниці “Батьківщини”, усі публікації у ЗМІ, які стосувалися виділення її батьку земельної ділянки під садівництво – політично заангажовані. “Відбувалася цілеспрямована “розкачка” у пресі цього питання. Я вимагаю, аби всі журналісти, які написали про землю, що просить мій батько – вибачилися і написали спростування”, – заявила Давиденко.

На думку депутатки, наразі у місті існує проблема прозорості процесу прийняття рішень щодо виділення землі, зокрема у контексті того, як рухається земельна черга.

«А там я ще бурячків посаджу»: родичі вінницьких депутатів просять безкоштовну землю

“Я повністю підтримую Вашу позицію”, – у відповідь на репліку п. Ганни сказав міський голова Сергій Моргунов. “Давайте справді розберемося, яка у нас черга і хто має право на першочергове отримання землі”.

Зі слів Моргунова, наразі лише АТОвців, котрі очікують на свою земельну ділянку, у Вінниці налічується 3700 чоловік. Ще 9000 осіб: це різного роду пільговики та “чорнобильці”. “Навіть якщо їм давати не по 10 соток, передбачених Конституцією, а по пять – де стільки землі взяти? У місті немає такої кількості земельних ділянок”, – зазначив міський голова.

Як повідомив мер Вінниці, наразі вирішується питання про виділення 800 ділянок на території сусідньої територіальної громади для учасників АТО.

“Тому якщо хтось хоче за вуха притягнути у це питання політику, це його право. Але ми розберемося, хто дійсно має право першочергове на безкоштовну землю”, – підсумував Сергій Моргунов.

По іншому земельному питанню, повязаному з депутатом ВМР Світланою Яровою депутати прийняли позитивне рішення. Перед голосування п. Ярова заявила, що має в даному пункті проекту рішення конфлікт інтересів тож не братиме участі у голосуванні. Проект рішення підтримала більшість депутатського корпусу – 35 присутніх в сесійній залі.

Нагадаємо, що після оприлюднення порядку денного сьогоднішньої сесії, стало відомо про наміри батька вінницької депутатки Ганни Давиденко – Віталію Давиденка отримати безкоштовно 10 соток землі на Вінницьких Хуторах.

Користувачі соціальних мереж та місцеві громадські активісти жорстко відреагували на таку інформацію та нагадали, що Віталій Давиденко був помічником депутатів від Партії регіонів, а раніше – співробітником радянського КДБ. У відповідь на звинувачення депутатка від “Батьківщини” Ганна Давиденко порадила активістам контролювати владу, а не опозицію.