«А там я ще бурячків посаджу»: родичі вінницьких депутатів просять безкоштовну землю

10:39
Автор: Андрій Качор
Become a Patron!

Під час сесії вінницької міської ради, що відбудеться цієї п’ятниці, 24 березня, серед земельних питань також можуть бути розглянуті питання виділення двох земельних ділянок родичам  міських обранців.

Так, 10 соток планують виділити батьку депутатки від “Батьківщини” Ганни ДавиденкоВіталію Давиденку. Віталій Володимирович просить землю для садівництва на Вінницьких Хуторах. Як пояснила донька пана Давиденка, депутатка міської ради Ганна Давиденко, ідеться про “технічне рішення”: фактично легалізацію попереднього рішення сільської ради Вінницьких Хуторів, яке нібито потрібно продублювати рішенням ВМР після приєднання відповідної території.

Ганна Давиденко

Водночас, під час обговорення питання на депутатській комісії з питань освіти і культури, куди входить п. Давиденко, по всім земельним питанням, в т.ч. що стосувалися виділення ділянок на Вінницьких Хуторах, депутатка від “Батьківщини” утримувалась.

У коментарі виданню “33 канал” Ганна Давиденко зазначила, що намагання громадських активістів привернути увагу до даного конфлікту інтересів депутатки і міської громади є політично вмотивованими:

  • Одному депутату спалили машину, а іншого треба облити брудом, а саме питання, яким обливають – зняти з розгляду. Ось така у них стратегія. Мета одна – роз’єднати опозиційні сили, внести смуту та викликати недовіру, – зазначила депутатка.

Між прихильницями п. Давиденко та активістами виникла публічна суперечка, під час якої Ганна Давиденко порадила громаді звертати увагу на корупцію влади, а не опозиції.

У свою ж чергу опоненти Давиденко звертають увагу передусім на доцільність виділення землі саме її батьку, який, зокрема, був помічником народного депутата від Партії регіонів Олега Зарубінського та співробітником радянського КДБ.

Ще одне питання – вже про виділення  земельної ділянки на 43 “квадрати” родині депутатки від “Вінницької європейської стратегії” Світлані Яровій. Мати п. Світлани – Ярова Наталія Іванівна – просить шматок землі для облаштування індивідуального гаражу на вулиці Пирогова.

Світлана Ярова

У коментарі Vежі депутатка Ярова зазначила, що це класичний конфлікт інтересів, і голосувати за це питання вона наміру не має.

  • Звісно, я заявлю про це на сесії, без питань, і участі в голосуванні брати не буду. Про сам факт подання відповідних документів родичами я дізналася з преси, бо саме у цей час перебувала в Японії в рамках міжнародного проекту «Корабель молодіжних лідерів світу», – повідомила депутатка.

Як стало відомо вранці зі слів Ярової, наймолодша депутатка міської ради вже подала в апарат ВМР заяву про конфлікт інтересів з цього приводу.

Нашу увагу привернуло ще одне питання порядку денного: про виділення під житлову забудову земельної ділянки на вул. Привокзальній, 147 площею 623 квадратних метри. Заявник – Сергій Кудлаєнко: тезка народного депутата України від нашого міста. Водночас по-батькові у порядку денному зазначається “Дмитрович”, у той час як нардеп відомий як Сергій Володимирович. Тож за логікою, ні батьком, ні братом, ні сином народного обранця бути не може.

Сергій Кудлаєнко

Ми все ж поцікавилися у Сергія Володимировича, чи не є заявник з аналогічними прізвищем та ім’ям родичем парламентаря, однак п. Сергій спростував наші підозри: “Не брат, не кум і не сват. Навіть не двоюрідний”, – коротко підсумував народний депутат.

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.