Міська рада хоче нагородити правоохоронців, які брали участь в штурмі території консервного заводу

17:51
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Вінницька міська рада ініціюватиме нагородження кращих працівників поліції, які зупинили спробу рейдерського захоплення вінницького консервного заводу, що відбувалося цього понеділка, 13 травня. 

Про це сказав міський голова Вінниці Сергій Моргунов під час засідання виконавчого комітету сьогодні, 16 травня. Він наголосив, що поліція, працівники та керівництво спрацювали чітко та оперативно. Відтак, міський голова сподівається на відповідне подання Сергія Синявського, начальника Вінницького відділу поліції ГУНП у Вінницькій області.

 

“Я хочу ще подякувати Сергію Синявському у зв’язку з подіями, які відбувалися в понеділок, – сказав Сергій Моргунов. – Сьогодні поліція міста Вінниці на своєму місці. Хочу подякувати всім працівникам і керівництву вінницької поліції і поліції області за оперативне, чітке і професійне реагування на спробу рейдерського захоплення підприємства і сподіваюся, що доведете справу до кінця з точки зору слідства, визначите всіх винних, організаторів.

І щоб вони понесли згідно чинного законодавства відповідне покарання. Зі свого боку Вінницька міська рада і виконавчий комітет буде ініціювати нагородження кращих працівників. Звісно – звернувся до Синявського – через Ваше подання, і відзначити їх, щоб подякувати за професійну роботу”, – сказав Сергій Моргунов.

Водеочас під час сьогоднішньго брифінгу з приводу розкриття резонансного вбивства подружжя фермерів на Вінниччині, колега Синявського Олександр Цимбалюк розповів, що наразі за фактом рейдерської атаки тривають слідчі дії, затримані правопорушники співпрацюють та називають імена тих, хто за певну винагороду зібрав усіх молодиків.

Затриманими, до речі, виявилися, молоді люди – студенти різних вінницьких навчальних закладів. Серед них ще й було троє неповнолітніх.

 

– Це ж ми не всіх затримали, там почали хто по деревах, а хто через забор тікати… Загалом, то з 90-го та 95-го року народження.

Молоді, багато спортсменів, які займаються в різних гуртках, хто боротьбою, хто боксом… Кажуть, що їх попросили побути на території консервного заводу. Ви ж розумієте, що там розподілені ролі: є люди, які для масовки стоять, є ударна група, яка шкодить і робить різні дії, а так ще й для кількості просто.

 

Олександр Цимбалюк також розповів, що молодики розповідали про грошову винагороду за такі дії. На запитання, чому силовики довго гуртувалися, аби затримати «тітушок» на території заводу, Олександр Цимбалюк відповів, що необхідно було скоординувати роботу декількох підрозділів.

– Наших співробітників було 40 чоловік, коли було захоплення. Потім по тривозі були підняті всі групи захоплення та всі підрозділи, які відповідають за це. Також була задіяна національна гвардія, КОРД, батальйон, рота… Всіх їх треба було оснастити, дати щити, каски, бронежилети та доставити в різні точки. Ми згрупували сили, які б змогли впоратися з тією кількістю порушників і тоді почався штурм. Це ж не те, що ми просто зібралися і побігли. Кожному підрозділу потрібно було поставити завдання, розподілити хто з якої сторони має зайти, провести розвідувальні заходи. Ми ж не можемо приїхати, вискочити і хапати всіх людей, які стоять за межами консервного заводу, розумієте?

Нагадаємо, що у понеділок 13 травня десятки поліцейських за участі спецпризначенців штурмували захоплену кількома годинами раніше, територію консервного заводу на Старому місті.

Читайте також:

Після бою: що зараз відбувається на території консервного заводу у Вінниці. ФОТОРЕПОРТАЖ

Штурм поліцією захопленого “тітушками” колишнього консервного заводу у Вінниці. ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.