“Міс Україна-2021” Олександра Яремчук з Калинівки може не потрапити на конкурс “Міс світу” через проблеми з візою

12:32
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Оновлено: 18 Листопада 2021, в 21:16

ОНОВЛЕННЯ: Як повідомили згодом на інстаграм-сторінці конкурсу, Олександра Яремчук успішно пройшла співбесіду в Посольстві США в Україні та отримала довгоочікувану візу.

Переможниця цьогорічного конкурсу “Міс Україна” Олександра Яремчук може не потрапити на конкурс “Міс світу” через те, що він відбуватиметься в Пуерто-Рико, куди в’їзд дозволений лише за візами США. Олександрі наразі не дають візи, саме тому замість неї на конкурс може поїхати володарка титулу “Miss International Ukraine-2021” Ольга Шамрай.

Як ідеться в сюжеті ТСН, цьогорічна “Міс Україна” 22-річна Олександра Яремчук, яка родом з Калинівки, може не потрапити на цьогорічний конкурс через те, що їй не дають американську візу.

Ця віза потрібна тому, що конкурс відбуватиметься в Пуерто-Рико і в’їзд туди дозволений лише за візами США, але наразі дівчину не приймають навіть в посольство.

Точної причини відмови навіть організаторам невідомо – але раніше Олександрі вже відмовляли у в’їзді до США.

Дирекція “Міс України” вже відправила лист до Консула з проханням посприяти дівчині в отриманні документа.

Бути в Пуерто-Рико потрібно вже на цьому тижні, саме тому якщо візове питання не вирішиться – представляти цього року Україну на міжнародному конкурсі “Міс світу” буде не віце-міс – Луіза Філатова, в якої також немає американської візи. А вінничанка Ольга Шамрай, яка є володаркою титулу “Miss International Ukraine-2021”, що має відповідні документи для в’їзду в Пуерто-Рико.

 

 

Фото – https://kp.ua/, https://24tv.ua/, відео –  ТСН