Міноборони запустило застосунок “Резерв+” для військовозобов’язаних, призовників та резервістів

11:57
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Міноборони запустило мобільний застосунок “Резерв+” для військовозобов’язаних, призовників та резервістів. З його допомогою можна оновити дані. 

Як ідеться у повідомленні Міністерства оборони України, сьогодні, 18 травня, набуває чинності оновлений Закон про мобілізацію. Тож від сьогодні всі військовозобов’язані віком 18-60 років протягом 60 днів (до 16 липня включно) мають оновити свої облікові дані. Йдеться про номер мобільного, фактичне місце проживання та e-mail (за наявності).

Зробити це можна кількома способами, зокрема – офлайн у Територіальних центрах комплектування (при такому варіанті, окрім самого витягу з реєстру, також отримується відповідна відмітка у військовий квиток) або Центрах надання адміністративних послуг чи онлайн у застосунку “Резерв+”. 

У Міноборони зазначають, що під час оновлення даних направлення на ВЛК видаватися не буде – воно може бути виписане у разі потреби згодом.

Про застосунок “Резерв+”

“Резерв+” надає можливість виконання обов’язкової процедури оновлення особистих даних – оперативного оновлення даних та доступу до інформації у реєстрі Оберіг.

Після оновлення даних у застосунку користувач зможе побачити інформацію з реєстру Оберіг щодо себе.

Застосунок “Резерв+” доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market.

З 18 червня у застосунку Резерв+ також зʼявиться QR-код, відсканувавши який відповідні представники влади зможуть миттєво отримати інформацію про статус людини як військовозобовʼязаного, призовника або резервіста.

У разі виникнення питань щодо роботи застосунку, звертайтеся в службу підтримки Резерв+: www.viber.com/reserveplusbot чи t.me/ReservePlusBot.

Як користуватися застосунком – дивіться у відео та на графіці з допису Міноборони нижче:

 

 

 

Інфографіка та відео – Міноборони