Мешканця Хмільницького району засудили до 11 років позбавлення волі за зґвалтування малолітньої дівчинки

12:57
Become a Patron!

Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області визнав 35-річного мешканця Хмільницького району винуватим у зґвалтуванні 12-річної дівчинки.

Як повідомляє Вінницька обласна прокуратура, на початку 2020 року обвинувачений у соціальних мережах познайомився з 12-річною дівчинкою. “Під час спілкування з нею у нього виник злочинний умисел, спрямований на вчинення дій сексуального характеру”.

Наприкінці вересня 2020 року, приїхавши до малолітньої у село, чоловік запропонував дівчинці покататися з ним на автомобілі. Після згоди, “зважаючи на її малолітній вік та довірливий стан, умисно та заради задоволення статевої пристрасті, привіз потерпілу до будинку своєї покійної матері, де, скориставшись фізичною перевагою та відсутністю сторонніх осіб, вчинив стосовно неї дії сексуального характеру“.

Суд підтримав позицію прокурора та призначив обвинуваченому покарання у вигляді 11 років позбавлення волі із внесенням даних особи до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканності малолітньої особи, – йдеться на сайті.

Зазначено, що на цей час вирок законної сили ще не набрав.

Ілюстративне фото – https://24tv.ua/

Читайте також: На Вінниччині засудили до 10 років позбавлення волі обвинуваченого в зґвалтуванні дівчинки

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.