Мешканці вінницької багатоповерхівки перерахували на потреби ЗСУ гроші, за які мали замінити вікна у під’їздах

19:53
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Мешканці багатоповерхівки по вулиці Брацлавській віддали 50 тисяч гривень на потреби української армії. До початку війни ці гроші планувалось витратити на заміну вікон у під’їздах.

Як ідеться на сайті Вінницької міської ради, мешканці одного з багатоквартирних будинків на Замості перерахували 50 тисяч гривень на потреби Збройних Сил України. Ці гроші мешканці планували витратити на заміну вікон у під’їздах у своїй висотці:

На рахунку нашого будинку були зекономлені гроші, для нас це значна сума – 50 тисяч гривень. За ці кошти ми планували замінити вікна, але розуміємо, що зараз це питання не на часі. Порадившись, вирішили передати їх для наших захисників. В нашому будинку 156 квартир, ми обійшли усіх сусідів, і в жодній квартирі нам не відмовили. Люди підтримали таку ініціативу. А вікна ми ще встигнемо замінити після перемоги. Нині головне – підтримати тих, хто нас захищає, – розповіла уповноважена по будинку Ганна.

Нагадаємо, нещодавно мешканці ще однієї висотки також передали 50 тисяч гривень на підтримку ЗСУ. Вони планували витратити гроші на заміну системи електропостачання.

Ілюстративне фото – https://freeradio.com.ua/

Читайте також: Вінничани віддали на армію 50 тисяч гривень, які збирали на ремонт багатоповерхівки

Читайте також: Як допомогти нашим: волонтери, пункти збору у Вінниці та загальноукраїнські реквізити

Читайте також: Як стати волонтером, зробити коктейль Молотова чи допомогти поліції: як кожен українець може допомогти перемогти у війні

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.