Мешканці Вінниччини на кінець лютого боргували за “комуналку” понад 1,7 мільярда

10:07
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Населення Вінницької області на кінець лютого 2021 року боргувало за комунальні послуги понад 1,7 мільярда гривень. Найбільше мешканці боргували за постачання та розподіл природного газу – понад 1 мільярд 57 мільйонів гривень.

Про це повідомляється на сайті Головного управління статистики у Вінницькій області.

Вказується, що протягом лютого 2021 року населення області сплатило за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 825,2 мільйона гривень, що становило близько 106% нарахованих за цей період сум.

Разом з тим, на кінець лютого 2021 року заборгованість населення зі сплати за постачання та розподіл природного газу становила 1057,3 мільйона гривень, за постачання теплової енергії та гарячої води – 296,8 мільйона гривень, за постачання та розподіл електричної енергії – 238,7 мільйона гривень, за централізоване водопостачання та водовідведення – 77,2 мільйона гривень, за управління багатоквартирним будинком – 56,7 мільйона гривень, за надання послуг з вивезення побутових відходів – 15,9 мільйона гривень.

Також вказується, що у лютому 2021 року з населенням було укладено 35 договорів щодо погашення реструктуризованої заборгованості на загальну суму 413,3 тисячі гривень. Сума внесених платежів, з урахуванням довгострокових договорів, становила 618,5 тисячі гривень.

Ілюстративне фото – anews

Читайте також: Економія на побутових “стихіях”: поради, як менше платити за “комуналку” (з котиками)

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.