Мешканці Стадниці можуть отримати до 20 тисяч гривень на підключення до централізованого водопостачання

11:04
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Мешканці Стадниці можуть звернутися до Вінницької міської ради за отриманням матеріальної допомоги на підключення до мережі централізованого водопостачання. Таким чином можна отримати до 70% коштів від вартості будівництва, однак не більше 20 тисяч гривень на один будинок.

Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради, відповідний Порядок днями затвердив виконавчий комітет міськради.

На сайті вказують, що на травневій сесії міської ради депутати підтримали рішення, яке стало стартом процедури для надання матеріальної допомоги жителям Стадниці на підведення централізованого водопостачання до будинків.

Зазначається, що з 2011 року люди завдяки підтримці міської ради мали можливість підводити воду до своїх осель – їм надавалась субвенція на матеріальну допомогу. Так, скористались цим близько половини власників будинковолодінь.

Відтак, щоб всі жителі села доєднались до централізованого водогону, в бюджеті Вінницької міської територіальної громади передбачили кошти на надання їм цільової матеріальної допомоги.

– Ця матеріальна допомога є безповоротною та одноразовою. Її можуть отримати жителі Стадниці, щоб оплатити виготовлення проектно-технічної документації на будівництво водогону до свого помешкання. Також цією допомогою люди зможуть розрахуватись і за самі роботи з підведення водопроводу.

Хочу також звернути увагу, що цю фінансову підтримку з бюджету громади мешканці можуть отримати за умови, якщо вона їм не надавалась протягом 2010-2020 років з бюджету Стадницької сільської ради. Я закликаю жителів села, які ще не скористались цією програмою: звертайтесь до нас, ми хочемо вам допомогти, щоб до всіх ваших будинків була підведена вода, – зазначив директор департаменту енергетики, транспорту та зв’язку міської ради Михайло Варламов, передають на сайті.

Підкреслюється, що розмір матеріальної допомоги визначається в залежності від загальної вартості будівництва індивідуального водогону, з врахуванням виготовлення проектно-технічної документації. Вона надається людям на умовах співфінансування, але обсяг не може перевищувати 20 тисяч гривень на одне будинковолодіння.

Для того, щоб отримати матеріальну допомогу, потрібно подати визначений Порядком пакет документів.

За довідками та консультаціями з цього приводу можна звертатись до фахівців відділу енергетики департаменту енергетики, транспорту та зв’язку міської ради за тел. 59-52-66, 59-52- 67 або до старостинського округу.

Читайте також: Підприємці-початківці з Вінницької області можуть отримати гранти до 100 тисяч гривень

Читайте також: Вінниця першою в Україні долучилась до співфінансування навчання ветеранів у проєкті “Норвегія – Україна”

Фото – ВМР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.