Мешканку Вінниці судитимуть за виправдовування російської агресії в соцмережах

12:59
Автор: Vежа
Become a Patron!

Мешканка Вінниці, яка поширював в соцмережі антиукраїнські наративи, постане перед судом. За повідомленням СБУ, жінка на своїй сторінці розміщувала матеріали, що виправдовують тимчасову окупацію частини території України та заперечують збройну агресію росії проти України. Як видно зі скріншотів, опублікованих спецслужбовцями, жінка поширювали свої публікації, зокрема, в заборонених “Однокласниках”. 

Як йдеться на Facebook-сторінці Управління СБУ у Вінницькій області, у своїх дописах і репостах обвинувачувана повторювала російські лозунги про те, що росія здійснює “спеціальну військову операцію” щодо захисту “російськомовного населення Донбасу”, а збройні сили рф начебто “не вбивають мирне населення України і не бомблять українські міста”.

 

Дії вінничанки кваліфіковані за ч. 2 та ч. 3 ст. 436-2 Кримінального кодексу України. Обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті. За скоєне їй загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років, з конфіскацією майна або без такої.

Заходи із викриття та документування протиправної діяльності прихильниці російської агресії проводили оперативники та слідчі Управління СБУ у Вінницькій області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Фото – з Facebook-сторінки СБУ у Вінницькій області