Меру Вінниці дали «срібло» за виконання обіцянок підготувати дитсадки до навчального року

16:19
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницький міський голова Сергій Моргунов отримав друге місце в Україні за результатами моніторингу виконаних обіцянок, що стосується підготовки до нового навчального року місцевих дитячих садків. 

Про це повідомляє проект “Слово і Діло”, який моніторить дані та виконані обіцянки мерами та депутатами по всій країні.

Інспектори перевірили школи Вінниці: 83% з капремонтами, але мало місць для учнів

Так, у п’ятьох міських голів аналітики проекту зафіксували по 5-6 таких обіцянок, які все ще перебувають у процесі виконання.

“Серед мерів, які більше за інших піклуються про малюків, попереду міський голова Тернополя Сергій Надал, за яким ми зафіксували три виконаних обіцянки.

Він впорався зі своїми обіцянками оновити дитячі майданчики в 36 дитсадках міста, змінити електрообладнання на нове й відкрити кілька нових груп в садках” – ідеться у висновках проекту.

“Слово і Діло” зазначає, що “друге місце посів мер Вінниці Сергій Моргунов із двома виконаними обіцянками по цій темі.

Зокрема, він впорався з обіцянками відкрити кілька нових груп в дитсадках і підвищити зарплату працівникам сфери освіти на 15%”.

Мер Вінниці закликав відійти від «совдепії» на шкільних лінійках. ФОТОРЕПОРТАЖ

Ще у сімох мерів значиться по одній виконаній обіцянці по «дитсадківській» темі. Серед них варто зазначити обіцянки відремонтувати і відновити харчоблоки в дитсадках від міських голів Чернігова і Херсона Владислава Атрошенка та Володимира Миколаєнка. У свою чергу мер Чернівців Олексій Каспрук впорався з обіцянкою почати утеплювати дитсадки і школи в місті, а у мера столиці Віталія Кличка є виконана обіцянка відкрити в 2016 році 7 дитсадків в Києві.

По дві провалених обіцянки у мерів Сум і Запоріжжя Олександра Лисенка та Володимира Буряка, стільки ж і в голови Тернополя. Так, Лисенко двічі за термінами провалив обіцянку з будівництва нового дитсадка, який він обіцяв добудувати спочатку до вересня 2014 року, потім – запустити до вересня 2015 року. Своєю чергою, Буряк не впорався зі своєю обіцянкою створити 69 нових дитячих груп у міських дитсадках, а за Надалом значаться провалені обіцянки щодо відкриття нового дитсадка та реконструкції двох чинних.

В активі київського мера Кличко провалена обіцянка передати в комунальну власність дитсадок в ЖК «Милославовичі», а мер Львова Андрій Садовий майже за рік не виконав свою обіцянку відновити роботу 9 міських дитсадків до кінця 2016 року.

Найбільш плідними за розданими обіцянками були мери Вінниці, Рівного, Львова, Івано-Франківська та Хмельницького. Так, у мера Рівного Володимира Хомка аналітики порталу зафіксували 7 «дитсадівських» обіцянок, і дотепер виконана лише одне з них: відкрити дитсадок на масиві Басів Кут. Решта все ще перебуває в підвішеному стані – наприклад, обіцянка виховувати в дитсадках виключно місцевих дітей.

За мером Хмельницького Олександром Сімчишина, в якого донині немає жодної виконаної обіцянки, все ще значиться зобов’язання встановити енергозберігаючі вікна в усіх дошкільних установах міста, Садовий все ще має повернути дитсадкам все орендовані в них приміщення, а Кличку залишилося до кінця 2017 відкрити ще три нових дитсадки.

За матеріалами порталу “Слово і Діло”