Мера Козятина, який балотується від “Слуги народу”, не зареєстрували кандидатом на виборах

10:27
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

Чинного мера Козятина, який балотується від “Слуги народу”, не зареєстрували кандидатом на посаду міського голови. Обласна організація партії подала позов до суду.

Про це вчора, 28 вересня, на своїй сторінці у Фейсбук повідомила народна депутатка Ірина Борзова.

Сьогодні Вінницька Обласна організація політичної партії “Слуга Народу” звернулась за захистом законних інтересів до Вінницького окружного адміністративного суду. Подали позов до Козятинської міської територіальної виборчої комісії щодо оскарження рішення про відмову в реєстрації кандидатом на посаду Козятинського міського голови та кандидатом в депутати відповідної ради Олександра Пузиря, – йдеться у повідомленні.

Олександр Пузир

Ірина Борзова написала, що аргументацій відмови їм не надали, але зазначила, що 26 вересня на засіданні ТВК (при обговоренні цього питання головою та заступником) було надано лист партії “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, в якому зазначено, що кандидат є членом їхньої партії. Втім Олександр Пузир припинив членство в “Батьківщині” ще 24 червня 2020 року. Зі слів народної депутатки, підтвердженням цього є відповідна заява і витяг протоколу партії.

Відповідно до Закону Про політичні партії днем припинення членства в партії є день подання відповідної заяви. Будемо відстоювати законні інтереси нашого кандидата в судовому порядку, раз ТВК на закон не зважає, – написала Ірина Борзова.

Фото – komr.gov.ua

Читайте також: Десять на одне крісло: хто вже став кандидатом на посаду мера Вінниці. ФОТО

Читайте також: На Вінниччині побилися депутати і кандидати: аби припинити бійку, довелося стріляти

Читайте також: “Кандидатка” і “членкиня”: на Вінниччині виборча комісія відмовилася реєструвати кандидатів у депутати через фемінітиви у документах

Читайте також: Передчасна агітація та пошкоджені білборди: ОПОРА про порушення під час виборчої кампанії на Вінниччині

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.