Медикаменти, продукти та засоби гігієни: актуальні потреби гуманітарного хабу “Вінниця” на 17 березня

17:08
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

У місті створили гуманітарний хаб “Вінниця”, ініціаторами якого стала Вінницька міська рада та Благодійний фонд “Подільська громада”. Наразі там є потреба у харчових продуктах довготривалого зберігання, медикаментах, питній воді та базових засобах гігієни для дорослих і дітей.

Як ідеться на фейсбук-сторінці Вінницької міської ради, Вінниця з самого початку воєнного вторгнення Росії координує прийом і розподіл гуманітарних вантажів у північному, східному та південному напрямках. Охочі ініціативи з-за кордону можуть звертатися до Гуманітарного хабу “Вінниця”. Фахівці хабу забезпечують координацію і супровід доставки вантажів до та з Вінниці щодня.

Потреби розподільчого хабу наразі найбільше сконцентровані на зборі медикаментів та предметів, що необхідні для порятунку ізольованих, поранених та евакуйованих громадян.

Також пріоритетним для нинішньої ситуації є накопичення харчових продуктів довготривалого зберігання (крупи, сухі сніданки, консерви, борошно та інше), питної води та напоїв, базових засобів гігієни для дорослих і дітей.

З метою забезпечення потреб постраждалих регіонів ініціатори Гуманітарного хабу звертаються до закордонних організацій, муніципалітетів, бізнесу та низових ініціатив щодо збору і відправки гуманітарної допомоги в Україну.

За детальною інформацією та організацією доставки гуманітарних вантажів можна звернутись за номером +38 097 902 37 78 (Telegram, WhatsApp, Viber) або електронною адресою [email protected]

Вінниця наряду з іншими містами забезпечує логістику гуманітарної допомоги, яка необхідна для забезпечення цивільних та сил оборони найкритичніших регіонів і населених пунктів, що потерпають від обстрілів, блокади та загрози гуманітарної катастрофи.

Фото – https://www.vmr.gov.ua/

Читайте також: Російсько-українська війна (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Читайте також: Як допомогти нашим: волонтери, пункти збору у Вінниці та загальноукраїнські реквізити

Читайте також: Як відрізнити ворога і куди повідомляти про російську техніку, мітки, підозрілих осіб, ДРГ тощо – збірка

Читайте також: Тепловізори, рації та усі засоби гігієни: потреби волонтерського центру “Квадрат” станом на 13 березня

Читайте також: Як стати волонтером, зробити коктейль Молотова чи допомогти поліції: як кожен українець може допомогти перемогти у війні

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.