Мартинівський спиртзавод на Вінниччині продали за понад 87 мільйонів гривень

16:00
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Фонд державного майна продав Мартинівське місце провадження діяльності та зберігання спирту за понад 84 мільйони гривень. Це більше середніх виручених коштів за спиртзаводи на кілька десятків мільйонів гривень.

Про це повідомляється на сайті “Prozorro.sale” та інформує Фонд державного майна.

Так, стартова ціна за “окреме майно Мартинівського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт” на Жмеринщині становила майже 31,7 мільйона гривень. Перелік майна складався з 532 найменувань будівель, обладнання, рухомого та іншого майна.

В результаті аукціону, в якому було п’ять учасників, Мартинівський спиртзавод продали ТОВ “УКРКЕРАМРЕСУРС” за 84 000 777 гривень.

Це вже 13-й успішний аукціон з продажу активів ДП “Укрспирт”. Більшість попередніх об’єктів приватизували за 50-60 мільйонів гривень. Нагадаємо, що Немирівський спиртзавод на Вінниччині придбали за 55 мільйонів.

Зазначається, що після підписання протоколу про результати аукціону, переможець отримає можливість укласти договір купівлі-продажу і провести розрахунок. За цим процес приватизації Мартинівського МПД вважатиметься офіційно завершеним, а новий власник матиме можливість отримати ліцензію на виробництво спирту.

Фото – odessa.life