«Мамин тиждень»: у Вінниці відбудеться благодійний аукціон та інші заходи в межах соціальної акції. ПРОГРАМА

12:17
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

З 21 по 27 листопада у Вінниці влаштують низку заходів в рамках соціальної акції «Мамин тиждень». Містяни можуть взяти участь зокрема, у тематичних майстер-класах, вебінарах та лекціях. Також відбудеться благодійний ярмарок, де вінничани зможуть долучитись до збору речей для мам і дітей на деокупованих територіях.

Як ідеться на фейсбук-сторінці спільноти «Клуб Вінницькі матусі», благодійний ярмарок та аукціон для збору речей для мам і дітей на деокупованих територіях відбудеться за адресою: вулиця Келецька 121, «Plaza Park».

Протягом двох днів ярмарку, 25 і 26 листопада, збиратимуть речі для мам і дітей на деокупованих територіях (від цукерок та іграшок до одягу, підгузків та дитячого транспорту: візочків, велосипедів тощо).

Зазначається, що 30% від продажу товарів майстрів та 100% з продажу на благодійному аукціоні (флешки з терапевтичними казками та ексклюзивний лот від Світлани Теренчук) спрямують на допомогу для недоношених дітей переселенців, які народилися у Вінниці (Центр матері та дитини при Вінницькій міській клінічній лікарні).

Захід відбудеться за підтримки Організації «Еко Творчість», Оксани Крилової та Благодійного Фонду «Родинний дім».

Програма та розклад проєкту соціальної акції «Мамин тиждень»

21 листопада

14:00-16:00 – Майстер-клас для дітей від Школи акторів (дві групи: 5-8 років та 9-12, форма одягу довільна) за адресою: вулиця Театральна, 15 («Квадрат»)

16:00 – Вебінар (онлайн-трансляція без попередньої реєстрації) в інстаграм-профілі на тему: «Особисті кордони дитини» від Сердюк Катерини

22 листопада

11:00-12:30 – Лекція «Стрес і їжа – як собі допомогти» від Барбелко Оксани за адресою: проїзд Станіславського, 7

23 листопада

15:00 – Вебінар (онлайн-трансляція без попередньої реєстрації) в інстаграм-профілі «Сексуальне виховання» від Сайфуліної Ольги

24 листопада

10:30-12:00 – Паралельні заняття для мам і дітей. Для дітей (5-7 років) – Майстер-класи з англійської мови. Для мам – тренінг із професійним членом Всеукраїнської арттерапевтичної асоціації, психологом Гоцман Анною «Елементи жіночої енергії, майстер-клас: «Жінка – чотири пори року». В основі проведення – арттерапія. Адреса: вулиця Академіка Ющенка, 6.

18:00-19:30 – Лекція «Тривожні батьки – як наші страхи впливають на дітей» від Дороніної Альони за адресою: вулиця Театральна, 15.

25 листопада

10:00-12:00 – Асорті паралельних майстер-класів для мам та дітей «Відновлення через творчість» від АНТ «Фабрика талантів» та проєкту «ПОРУЧ» при підтримці Міжнародного дитячого Фонду Юнісеф. У програмі для дорослих: презентація освітнього продукту «мнемознайка», арттерапія (картина акрилом), декоративно прикладне мистецтво (виготовлення новорічної прикраси на ялинку).

Для дітей: Вік 1,5-2 роки – заняття з Монтессорі з вихователем (1 година)

Вік 3-4 роки – одне після іншого: 30 хвилин хореографія, 30 хвилин арттерапія, 30 хвилин музикування.

Вік 5-7 років – Мнемотехніка (авторська методика Чепурного Геннадія під грифом міністерства освіти); арттерапія; хореографія за адресою: проїзд Станіславського 7.

15:00-20:00 – Відкриття благодійного ярмарку, представлення учасників – дітей та професійних майстринь Вінниччини. Збір речей для мам і дітей на деокупованих територіях за адресою: вулиця Келецька, 121 «Plaza Park» (за умови відключення світла працюватимуть генератори).

26 листопада

11:00-19:00 – Другий день благодійного ярмарку за участі почесних гостей та відомих діячів міста. Збір речей для мам і дітей на деокупованих територіях за адресою: вулиця Келецька, 121 «Plaza Park» (за умови відключення світла працюватимуть генератори).

12:00-14:00 – Лекція «Комунікабельна дитина: вроджена здатність чи набута навичка» від тренера з ораторської майстерності Остапенко Олени за адресою: вулиця Театральна, 15.

В рамках благодійного ярмарку:

15:00-16:00 – Анімаційна програма

15:00-17:00 – Зйомки програми (інтерв’ю та знайомство з учасниками) від Телевізійної школи шоубізнесу «Main people TV».

16:00-17:00 – Проведення аукціону терапевтичних аудіоказок створених відомими матусями Вінниці та ексклюзивного лота від Світлани Теренчук.

19:00 – Підбивання підсумків ярмарку

27 листопада

16:00-18:00 – Святковий фінал за адресою: вул. Театральна, 15:

– Шоу-програма для дітей та дорослих

–  Презентація терапевтичних казок

– Дитяча програма, шоу мильних кульок

– Сюрпризи й подарунки від партнерів

Участь у заходах – безкоштовна, детальна інформація за ЦИМ посиланням.

Фото – з фейсбук-сторінки Клуб Вінницькі матусі та ілюстративне фото https://shostkanews.city/