Майже двадцять осіб залучили з Вінниччини в рамках проєкту «Армія відновлення»

17:24
Автор: Vежа
Become a Patron!

У травні 2023 року Вінниччина приєдналася до проєкту «Армія відновлення». Станом на 7 червня, залучили 18 осіб на роботи із задоволення потреб Збройних сил, інших військових формувань і сил цивільного захисту.

Як повідомляє Вінницький обласний центр зайнятості, безробітних залучали для облаштування, ремонту та упорядкування місць для потреб Збройних сил України та інших військових формувань у Могилів-Подільському районі.

Планується залучення ще 10 осіб для робіт з підтримання у готовності захисних споруд цивільного захисту, пристосування існуючих наземних або підземних приміщень під найпростіші укриття у Гайсинському районі.

Зазначено, що оплата праці за участь у суспільно корисних роботах становить 6700 гривень. Вона не може бути нижчою за мінімальну зарплату.

У разі виникнення питань варто звертатись на «гарячі лінії» Вінницького обласного центру зайнятості: (063) 814 53 38, (050) 195 09 24, (067) 151 33 20. Також можна писати у Telegram-канал “Підтримка ДСЗ Вінниця”.

Проєкт «Армія відновлення» запроваджений Урядом восени 2022 року. Його мета – залучення людей, які тимчасово втратили роботу, до відбудови країни через виконання ними суспільно корисних робіт.

Ілюстративне фото – КМДА

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.