Майстер-класи, концерт і візит до зоопарку: яким був День захисту дітей у Вінниці. ФОТОРЕПОРТАЖ

20:28
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Цьогоріч святкування Дня захисту дітей у Вінниці відбувалось у декількох локаціях. Для дітей влаштували, зокрема, різні майстер-класи, виступи хореографічних колективів та музикантів, а також провели екскурсію в зоопарку.

Сьогодні, 1 червня, відзначається міжнародне свято – День захисту дітей. У Вінниці для юних вінничан та гостей міста організували низку активностей: концертів, майстер-класів, частувань та розважально-ігрових програм.

У місті святкування Міжнародного Дня захисту дітей відбувалось на декількох локаціях. “Vежа” побувала на Старому місті та у “Подільському зоопарку” та розповідає, як все було.

На Старому місті було чимало людей: на великій площі, яка була відведена для святкування “Vежа” налічила мінімум тисячу вінничан та гостей міста. Дітей розважали, зокрема, різними виступами, інтерактивами та майстер-класами.

 

 

 

 

Так, маленькі містяни мали змогу, зокрема, постріляти з лука, пострибати на батутах, поліпити з глини, розфарбувати гіпсові фігурки та сплести патріотичні браслети.

 

 

Також для діток організували фотозони, знайомство з роботою поліції, пожежників та кінологів й частували безкоштовною вареною кукурудзою та зефіром.

 

 

 

Під час заходу ведуча запитувала діток про їхню заповітну мрію, більшість з них відповідали, що хочуть, аби Україна перемогла та щоб “путін здох”.

Також на сцені для дітей та їх батьків виступив вінницький музичний виконавець Олександр Онофрійчук.

На іншій локації – у “Подільському зоопарку” було також багато містян. Для дітей влаштували екскурсію на території зоопарку та запросили у Садибу Подільського Чарівника. Окрім цього, дітки з батьками могли безкоштовно завітати у “Динопарк”.

 

 

Деяких мешканців зоопарку можна було не лише пофотографувати, а й навіть погодувати.

 

 

 

Також маленькі містяни мали змогу поскакати на батуті, посидіти на динозаврику у “Динопарку” та покататись на гірці. Охочих було багато, тому на тюбінгову гірку вишикувалась чимала черга.

 

 

 

Фото – Зорини Гаджук