Майбутня блогерка та майбутній ведучий: у Вінниці відбудеться підсумковий гала-вечір проєкту «Сонячні професії»

9:17
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

У цю суботу, 18 грудня, відбудеться підсумковий гала-вечір проекту “SUNPROUA”, який покликаний привернути увагу суспільства до працевлаштування дітей з синдромом Дауна та стигми, яка існує довкола людей з синдромом. 

Як розповіла Veжі представниця ГО “Вінниця Даун Синдром” Тетяна Гнатик, яка є ініціаторкою проєкту, зустріч відбудеться 18 грудня, о 16:00, у ТРЦ “Плаза Парк” (вулиця Келецька, 121). Вхід вільний.

– Будемо всі разом із дітьми, батьками та зірковими учасниками проекту святкувати початок нового етапу для всіх людей із синдромом Дауна: їх мрії та таланти будуть врешті помічені та реалізовані. Це довели як діти, так і сміливі перші підприємці та керівники, які вже запросили діток на стажування та навчання.

Ведучими свята будуть блискучі Інесса Подолян та Богдан Кірєєв, що подарують нам свій незабутній виступ.

На святі у всіх гостей буде можливість переконатись та побачити навички, що здобули діти за цей час: скуштувати власні кондитерські вироби та крафтовий шоколад, спробувати поставити цілі на 2022 на тренінгу від “сонячної” тренерки, побувати на справжньому сонячному показі мод та стати самим стати героєм сюжету від наших молодих блогерів.  А також ми всі розважимось із аніматорами, смачно почастуємось на фуршеті та залишимо собі на згадку чудові святкові світлини від наших зіркових фотографів у святковій фотозоні.

Як ми писали раніше, головною ідеєю проєкту є формування в Україні законного та доступного права “сонячних” людей на професійне навчання та працевлаштування, самореалізацію та незалежність.

Цей проєкт має показати людям, підприємцям, бізнесменам, виробниках їх можливість працювати, приносити користь, втілювати таланти в життя, – кажуть організаторки проєкту в сюжеті “Віти”. В межах проєкту дітей знайомили з різними професіями, зокрема був майстер-клас по варінню кави, моделінгу, візажу, а блогери вчили базових навичок користування різними програмами. Діти мали право самі обрати собі цікаве заняття.

Окрім цього в межах проєкту дітей пофотографували з представниками та представницями різних сфер занять, серед яких фотографки, ведучі та спортсменки.

 

 

 

 

Фото – проєкт “Сонячні професії”, plazapark.com.ua

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.