«Сонячні професії»: у Вінниці відбудеться презентація проєкту з самореалізації людей з синдромом Дауна

12:37
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

У Вінниці 2 листопада відбудеться презентація всеукраїнського соціального проєкту «Сонячні професії».  У ньому візьмуть участь потенційні роботодавці, які зможуть запропонувати різноманітні професії людям із синдромом Дауна.

Як ідеться в анонсі, 2 листопада, о 14:00 у ресторані “Червоний Цепелін” в ТРЦ “Плаза Парк” відбудеться презентація проєкту та знайомство з організаторами, учасниками та основними напрямками реалізації проєкту, що покладе початок проєкту “Сонячні професії”. Головною ідеєю проєкту є формування в Україні законного та доступного права “сонячних” людей на професійне навчання та працевлаштування, самореалізацію та незалежність.

Організатори: ГО “Вінниця Даун Синдром” та ТРЦ “Плаза Парк”.

Сонячні професії/SunProUa – це всеукраїнський соціальний проєкт про право на мрії та самореалізацію “сонячних” людей.

Проект реалізується за підтримки Українського Культурного Фонду. Партнери проекту Фундація Український Донбас/Ukrainian Donbas Foundation, Краєзнавчо-культурне ДІЯ. Автор проекту: Юрій Кочкаров.

В межах проєкту організатори планують створити фотовиставку, героями якої стануть близько 35 дітей із синдромом Дауна та зіркові експерти різних професій (телеведучі, ресторатори, художники, актори, бізнес-тренери, політики та інші). Орім цього в межах проєкту організують флеш-навчання/майстер-класи для “сонячних” дітей від запрошених спеціалістів по освоєнню практичних навичок та зйомка документальних сюжетів про прогрес діток.

– Це буде двостороннє тестування, – розповідає “Вінниця.info” організаторка проєкту Тетяна Гнатик (ГО «Вінниця Даун Синдром»). – Коли успішні люди познайомляться та спробують відчути, яку роботу вони зможуть запропонувати «сонячним» людям. А наші діти відчують, спробують наживо, чим вони можуть займатися та заробляти собі на життя у майбутньому. Адже у них в перспективі не лише вишивати бісером чи лагодити взуття.

Фотовиставка буде відбуватись з 10 по 17 грудня, з 10:00 по 21:00 на першому поверсі вінницького ТРЦ “Plaza Park”.  Окрім цього 18 грудня о 16:00 у Вінниці розпочнеться гала-вечір завершення виставки у Вінниці із презентацією результатів навчання, анонсуванням майбутніх планів проєкт та святкуванням із всіма учасниками та гостями. Вхід відкритий.

Також на презентації відбудеться показ короткометражного фільму “Марія Гнатик” про вінницьку танцівницю з синдромом Дауна.

Читайте також: Вінничанка здобула бронзову нагороду на перших Спеціальних Олімпійських Іграх

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.