“Магія аналогового синтезу та гіпнотичних техно-грувів”: на “AIR Fest Vinnytsia” виступлять “The Psychotronics”

12:04
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Стали відомі перші музиканти нічної програми фестивалю “AIR Fest Vinnytsia” – Микита Гавриленко і Федір Сивцов зі своїм проєктом “The Psychotronics”. Їхній виступ запланований на 30 жовтня у колишньому кінотеатрі “Росія”.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці фестивалю.

… The Psychotronics! Спільний проєкт Микити Гавриленко і Федора Сивцова. Музиканти зустрілися у 2016 році в групі Atomic Simao. Недовга, але успішна спільна творча й концертна діяльність (випуск альбому “Levitation Loom Four”, виступ на фестивалі Sziget) знайшла продовження через 5 років.

За цей час кожен з учасників встиг реалізувати себе в сольній діяльності та електронних колабораціях різних спрямувань і форматів (Pop lava, Vacuum Formula, Nekto, Syoda).

The Psychotronics — новий етап у розвитку музикантів, для якого характерна відмова від джазових імпровізацій і «живих» соло й занурення в магію аналогового синтезу та гіпнотичних техно-грувів, – йдеться в анонсі.

Концерт музикантів відбудеться 30 жовтня, о 23:30 у “Space Hall” колишнього кінотеатру “Росія” (Соборна, 4) в межах “AIR Fest Vinnytsia”. Вхід на концерт буде доступний завдяки придбаним квиткам чи абонементам на фестиваль.

Нагадаємо, у Вінниці 29-31 жовтня відбудеться триденний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва “AIR Fest Vinnytsia”. Організатори обіцяють понад сорок мистецьких подій, зокрема, виступи музичних гуртів, вистави, інсталяції, виставки та багато іншого. Детальніше про фестиваль, перші деталі програми та як на нього потрапити, можна дізнатись у цьому матеріалі.

Фото організаторів

Читайте також: П’ять локацій та понад 40 мистецьких подій: у Вінниці відбудеться “AIR Fest Vinnytsia”

Читайте також: На “Air Fest Vinnytsia” презентують спільну літературну програму Тараса Прохасько і Миколи Доляка

Читайте також: У Вінниці шукають волонтерів на фестиваль “Air Fest”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.