Не раніше 10 ранку: у Вінниці визначили, які заклади мають починати роботу пізніше

10:46
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці сьогодні, 23 червня, міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення щодо встановлення початку роботи о 10:00 (або більш пізній годині) для низки суб’єктів господарювання.

Як повідомляє Вінницька міська рада, зокрема це заклади, які займаються оптовою та роздрібною торгівлею, ремонтом автотранспортних засобів, поштовою та кур’єрською діяльністю, тимчасовим розміщуванням та організацією харчування (готелі, кафе та ресторани – авт.). А також – страховою діяльністю, освітою, наданням соціальної допомоги.

Також до цього переліку входять суб’єкти господарювання, які працюють у сферах мистецтва, спорту, розваг та відпочинку.

Як уточнила Vежі директорка Департаменту адміністрітивних послуг Ірина Копчук, заселення в будь-якому готелі відбувається з 12-ї години. Тож готелі, які приймали нових клієнтів у цей час до цього рішення, працюватимуть в звичайному режимі. Також Копчук зазначила, що таке нововведення призначене передусім для того, аби працівники зазначених галузей могли вчасно діставатися робочих місць, адже обмеження більше стосується відвідувачів.

Таке рішення було прийняте у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації, пов’язаної з коронавірусом. А також – враховуючи протокол обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 22.06.2020р.

Зазначені положення набирають чинності від завтра, 24 червня.

Зазначимо, раніше Уряд рекомендував встановити там, де це можливо, гнучкий робочий режим. Йдеться про різний час початку та закінчення роботи для різних категорій працівників, а також дистанційну (надомну) роботу. Таким чином зокрема планується зменшити скупчення людей на зупинках громадського транспорту.

Підбірку актуальних новин стосовно перебігу карантину та ситуації з коронавірусом на Вінниччині можна знайти ТУТ.

Читайте також: Правила адаптивного карантину до 31 липня: оприлюднено постанову Кабміну

Читайте також: КОРОНАВІРУС COVID-19 НА ВІННИЧЧИНІ. СТАТИСТИКА, КАРТА ПОШИРЕННЯ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.