Ліжка, шафи та сушарки для речей: вінницький ПТНЗ отримав гумвантаж від Aгентства ООН у справах біженців в Україні

10:28
Автор: Vежа
Become a Patron!

Один з професійно-технічних навчальних закладів Вінниці, на базі якого розташовано колективний центр проживання переселенців, отримав гумдопомогу від Агентства ООН у справах біженців в Україні. Цього разу це ліжка, приліжкові тумби, комоди, шафи, столи, табурети, дзеркала, прасувальні дошки, сушарки для речей тощо.

Як повідомляє Вінницька міська рада, за словами директора ПТНЗ Валерія Дякова, у гуртожитку закладу освіти з перших днів повномасштабної війни розміщуються переселенці:

Перші переселенці були у нас вже 24 лютого, але з часом у 18 кімнатах завдяки міжнародній неурядовій організації Acted був зроблений капітальний ремонт, куди й наразі встановлять отримані меблі. Після повного облаштування переселенці переїдуть до цих кімнат.

 

Така підтримка — це дуже доречно і важливо, адже у цьому вантажі меблі і, наразі, це дуже цінно. Оскільки зараз, коли ми зовсім не маємо коштів, то потребуємо допомоги. Відтепер ми будемо забезпечені мінімальними потребами, щоб проживати в комфортних умовах. Ми неймовірно вдячні за те, що у нас є дуже гарне житло, з якісним ремонтом та меблями, — каже переселенка з Донецької області Юлія Гость.

 

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: У Вінниці оновили “Вітальний довідник” для ВПО

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.