Лісовий вайб під “RAGA ЯГА”, реггі та рефлексивні композиції: якою була музична частина другого дня благодійного “Ticket to the SUN”. ФОТОРЕПОРТАЖ

14:55
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці в межах “Ticket to the SUN” вчора відбулись виступи гуртів “RAGA ЯГА”, “Зарисовка”, музикантів Євгенія Дубовика і =vseOdno=. 

Загалом на виступи таких різних музикантів завітали понад пів сотні глядачів.

 

 

 

Як зазначалось раніше, захід благодійний – зібрані з продажу квитків на благодійний вікенд кошти будуть спрямовані до фонду “Medicine for Ukraine”, що забезпечує військових аптечками, рюкзаками бойового медика та іншим медичним устаткуванням.

Крім того, триває також благодійна барахолка.

Так, близько 16:10 гостей вікенду запросили піти на виступ етно-ф’южн гурту “RAGA ЯГА”.

Вже саму ходу можна було вважати частиною культурної програми, адже дорога зайняла близько 15 хвилин в одну сторону та супроводжувалась зображеннями “духів лісу”. Це допомогло перелаштуватись з ВІДНОСНО урбаністичніших локацій Території SUN на більш природний вайб.

Фінальною точкою призначення стала скельна сцена посередині лісу, аже на підході до якої було чути “закликаючі” звуки музики. Глядацькими місцями на локації стали корені дерев чи звичайна земля, однак це, здається, лише допомогло налаштуватись на виступ “RAGA ЯГА”.

 

 

 

 

 

 

 

 

Харківські музиканти на чолі з Романом Голобордою (гітара, вокал, дудук, бансурі, сопілка)  змогли подарувати присутнім дивовижну подорож етно- та інді- мотвивами. Їхні композиції, розносячись лісом, допомагали пройти то “уманськими” іудейськими шляхами, то нео-етно-українськими.

Музика “RAGA ЯГА”, здається, була ідеальним “метчем” для лісової локації та природного релаксу. Послухати музикантів ставали навіть випадкові “мандрівники” на квадроциклах. Тож дещо прикро було чути останні ноти їхнього виступу, за якими розпочались короткі читання поезії та дорога назад на “Територію SUN”.

Вже згодом після повернення на main stage розпочався виступ наступного виконавця – вінницького музиканта =vseOdno=(Олекси Добросія). Виступ музиканта був сповнений рефлексивними мотивами, що ніби допомагали спокійно подумати про своє внутрішнє “я”.

 

 

 

 

 

 

 

Після цього на сцені виступив харківський реггі-гурт з донецьким корінням “Зарисовка”. Чіловий виступ гурту супроводжувався активною підтримкою дітей – між піснями музиканти відзначили, зокрема, дівчинку Лізу, яку зрештою навіть запросили на сцену.

З часом композиції гурту “розкачали” й частину дорослої аудиторії, яка під кінець виступу почала більш активно рухатись під українські пісні з часом “політичним” панч-лайном.

 

 

 

 

Останнім на сцені виступив Євгеній Дубовик зі своїм музикантом. Їхній виступ був найбільш ліричний, камерний та академічний. Фактично, лише кілька музикантів створювали враження класичного оркестрового концерту. І хоча цей виступ не можна назвати драйвово-танцювальним, однак точно можна музично-естетичним.

 

 

 

 

Придбати квитки на вечірню програму 27 серпня можна ТУТ. Вхід для військовослужбовців – безкоштовний. Яким було відкриття першого дня фестивалю – читайте ТУТ. Повна програма та як дістатись “Території SUN” – за ЦИМ посиланням.

Через повномасштабне вторгнення росії було внесено корективи в організацію фестивалю, тому існують наступні правила:

– цьогоріч на “Території SUN” немає кемпінгу;
– програма завершується о 21:00 (о 22:00 територія зачиняється);
– у разі оголошення “повітряної тривоги” усім відвідувачам потрібно буде покинути територію (карта найближчих укриттів буде розміщена на території).

Фото Євгена Симоненка

Читайте також: У Вінниці стартував триденний фестиваль “Ticket to the SUN 2023”. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: Інструментальна музика, благодійний аукціон та повітряні тривоги: як відбувся перший вечір вінницького “Ticket to the SUN 2023”. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: Про прибирання річки Перемилля та нові інформаційні таблички біля водойм: у Вінниці відбулась еколекція “Малі річки. Ставки на території SUN”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.