Лісівники Вінниччини передали на фронт захисникам новорічні ялинки. ФОТО

17:06
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

З Вінниччини на фронт передали 14 новорічних ялинок для мотопіхотного батальйону “Вінницькі скіфи”.

Як повідомили у Вінницькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства, ці ялинки засяяли новорічними вогнями на Світлодарській дузі.

– Поки більшість українців обирають та прикрашають вічнозелені деревця, готуються до зустрічі з близькими за святковим столом, на Сході наші земляки щодня захищають державу. Ці мужні чоловіки навіть у святкові дні не залишають свої бойові позиції, тому про традиційне святкування Нового року лише мріють. Аби захисники змогли відчути наближення свят, нещодавно працівники ДП “Бершадський лісгосп” за власні кошти придбали та передали на фронт 14 новорічних красунь, – йдеться у повідомленні.

Відомо, що волонтери доставили новорічні дерева  в окремий 9-й мотопіхотний батальйон “Вінницькі скіфи”, що входить до складу 59-ї ОМПБ.

Такі візити дуже важливі для наших захисників, адже дають змогу поспілкуватися із земляками та відчути підтримку, якої їм так бракує на фронті, – йдеться у повідомленні.

Цей волонтерський благодійний фонд “Тростянеччина” щороку здійснює такі поїздки напередодні кожного Нового року. Захисникам передають продукти харчування, гостинці, дитячі малюнки. Цьогоріч для захисників передали й новорічні ялинки від бершадських лісівників.

 

Фото – facebook.com/woodvin2017

Читайте також: До новорічних свят: з Вінниці відправили чотири тонни гуманітарного вантажу на фронт

Читайте також: Понад 11 тисяч дерунів та вареників вінничани передали на фронт

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.