Лісівники Вінниччини передали автомобілі для потреб Збройних сил України та тероборони

12:43
Become a Patron!

Нещодавно лісівники Вінниччини за власні кошти та з підтримкою місцевих мешканців придбали два автомобілі для потреб Збройних сил України та тероборони. Загалом з початку повномасштабної війни лісгоспи Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства передали нашим захисникам 21 автомобіль.

Як повідомляє Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства, одне авто відправилося в гарячу точку фронту для підрозділу, де захисником є лісівник. Збирали кошти лісівники, які частково долучили до збору і мешканців місцевої громади. За зібрані кошти придбали автівку, провели повне техобслуговування, заміну шин, акумулятора тощо.

Інше авто придбали для територіальної оборони. До збору коштів долучились не лише лісівники, а й мешканці населеного пункту.

Зазначено, що загалом з початку повномасштабного вторгнення лісгоспи Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства передали захисникам України 21 автомобіль.

Лісівники Вінниччини цього року в умовах воєнного стану посадили ліси, провели усі догляди, забезпечують майбутній опалювальний сезон дровами, зміцнюють економіку України. А також волонтерять, допомагаючи як колегам із постраждалих від воєнних дій областей, так і захисникам на передовій, – йдеться у дописі.

Фото – зі сторінки Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства у Facebook

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.