Лікарні Вінниччини, у яких лікують пацієнтів з COVID-19, отримають 13 мільйонів з держбюджету

8:30
Автор: Vежа
Become a Patron!

Для медичних закладів Вінницької області, які лікують хворих на COVID-19, виділили 13 мільйонів гривень. Ці кошти надійдуть з державного бюджету на забезпечення ліжкомісць медичним киснем.

У понеділок, 26 жовтня, заступник голови Вінницької ОДА Сергій Здітовецький провів нараду з головами РДА та представниками керівництва міст обласного значення. Під час наради обговорили питання щодо забезпечення медичним киснем ліжок, визначених для лікування пацієнтів, хворих на COVID-19.

Сергій Здітовецький повідомив, що відповідно до постанови 923 КМУ від 9 жовтня 2020 року, медичним закладам Вінниччини виділено 13 мільйонів гривень для забезпечення ліжкомісць киснем.

–Спільно з Департаментом охорони здоров’я ОДА на бюджетній комісії розподілили ці кошти в залежності від кількості ліжок, які необхідно забезпечити підведенням кисню, – пояснив заступник голови Вінницької ОДА. – У постанові є вимога – до кінця поточного місяця забезпеченість киснем «ковідних ліжок» має становити 50%. У зв’язку зі збільшенням майже в усіх районах додаткового ліжкового фонду для лікування хворих на коронавірус, область  повинна забезпечити  медичним киснем 764 ліжкомісця.

За словами Сергія Здітовецького, роботи із підведення кисню мають бути завершені до кінця листопада. Посадовець також зазначив, що станом на 26 жовтня на Вінниччині 429 пацієнтів з COVID-19 перебували у важкому стані. З них 3 – на ШВЛ, 43 – на CPAP і 383 особи потребують кисневої підтримки.

Тільки за минулу добу до лікарень поклали 122 пацієнти з пневмоніями. Протягом тижня в середньому цей показник сягав 250 і більше хворих за день. 1794 особи наразі перебувають на стаціонарному лікуванні у лікарнях області із пневмоніями різного ступеня важкості.

Станом на 26 жовтня «ковідні» ліжка області були зайняті на 22,6%, загальна завантаженість закладів – 67,6%.

Головне фото – hromadske

Читайте також: Коронавірус на Вінниччині: статистика поширення по районах станом на 26 жовтня. ГРАФІКА

Читайте також: Кисень для сотні пацієнтів: у вінницькій лікарні №3 буде ще 67 кисневих точок

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.