Лікарні, торгові центри та міська рада: у Вінниці знову повідомили про “замінування” будівель по всьому місту

19:28
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Сьогодні, 12 серпня, у Вінниці невідомі знову повідомили про “замінування” великої кількості об’єктів по всьому місту. Йдеться про понад десяток житлових будинків, всіх лікарень, пологових будинків та торгівельних центрів. 

Про це Vежі розповіла заступниця начальника відділу комунікації ГУ Нацполіції у Вінницькій області Ірина Добровольська, коментуючи перебування пожежного авто біля будівлі Вінницької міської ради, про замінування якої також було повідомлено сьогодні.

  

Ірина Добровольська зазначила, що повідомлення про замінування надійшло на пошту поліції о 17:00. В листі повідомлялося про замінування великої кількості об’єктів. Тож фахівці почали досліджувати їх по черзі. Поки інформації щодо знайдених вибухонебезпечних предметів немає.

Вибухотехніки, рятувальники та поліція обстежують об’єкти один за одним. Нині триває перевірка в міській раді, також евакуйовано відвідувачів з торгового центру “Скай Парк”.

  

Зазначимо, що “лихоманка замінувань” під час якої “заміновують” десятки лікарень, дитсадків та університетів, триває у Вінниці вже декілька місяців. Такі ж повідомлення надходять і в інші міста по всій країні. Наприклад, ми повідомляли, що під час парламентських виборів у Харкові повідомили про замінування чотирнадцяти виборчих дільниць. У Віницю ж останнє повідомлення про замінування надходило 19 липня.

Нагадаємо також, що минулого місяця з приводу цієї ситуації емоційно висловився перший заступник голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін, назвавши “мінувальників” “покидьками” та повідомивши, що такі дії – це складова терористичної діяльності РФ проти України.