“Лідер за всіма показниками”: ICTV показав сюжет про найкомфортніше місто України. ВІДЕО

20:02
Автор: Vежа
Become a Patron!

Телеканал ICTV сьогодні, 17 грудня в ефірі випуску новин показав сюжет про Вінницю як найкомфортніше місто України. В сюжеті журналісти розпитували вінничан та чиновників, яким чином їм вдалося так перетворити місто, аби вже вп’яте поспіль воно ставало найкомфортнішим в Україні. 

“Лідер за всіма показниками” – так починається сюжет національного телеканалу. Журналісти спершу опитали кількох вінничан, яких вони зустріли на вулиці:

“Подобається взагалі місто, тому що воно красиве і чисте”, “воно маленьке, компакте в ньому зручно добиратися”, – кажуть вінничани.

Серед переваг місто над іншими журналісти називають зокрема якісний громадський транспорт та запровадження е-квитка. А директор “Вінницької транспортної компанії” Михайло Луценко нагадав, що цьогоріч розпочали виробляти ще й власний вінницький тролейбус VinLine.

Крім цього телевізійники відзначили високу якість освітніх послуг та зокрема нові дитячі садки, які будуються у Вінниці.

 

Взяли коментар і в міського голови Сергія Моргунова, який нагадав, що зміни в місті розпочалися ще 10 років тому, коли роботу почала “команда Гройсмана”.

 

Також в сюжеті нагадують, що місто готується до того, аби утримувати лідерство і в подальшому – для цього розробили план розвитку на кілька десятиліть уперед. В пріоритетах – модернізація системи теплозабезпечення, покращення якості води, електронні сервіси та питання безпеки.

Повністю сюжет дивіться нижче:

Читайте також: Вінницю вп’яте поспіль визнано найкомфортнішим містом України

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.