Легендарний велосипедист Ярослав Попович презентує у Вінниці свою Академію

10:46
Автор: Юлія Плахтій

Вже наприкінці січня до Вінниці завітає “жива легенда” українського велоспорту, переможець етапу Tour de France-2005 та «Туру Каталонії», володар низки почесних титулів та нагород Ярослав Попович. Окрім тематичного тренінгу, спортсмен презентує у нашому місті свою Академію. 

Як зазначено на сторінці події у Фейсбук, 26 січня у Вінницькому молодіжному центрі “Квадрат” (вулиця Театральна, 15) відбудеться Перший Всеукраїнський тренінг від академії Ярослава Поповича, на який приїдуть гості з різних куточків України.

На заході, окрім презентації концепції Академії, розкажуть про сучасні аспекти та особливості відновлювальної медицини у велоспорті, а також про методики підготовки велосипедистів в різні періоди сезону.

Ярослав Попович – український професійний велогонщик команди «Трек Фектери Рейсинґ» (Trek Factory Racing, наступниця Radioshack-Nissan), найкращий молодий гонщик «Тур де Франс – 2005», третій призер «Джиро д’Італія» – 2003. Заслужений майстер спорту. Переможець Вуельти Каталонії. На початку квітня 2016 року 36-річний Ярослав Попович після одноденної гонки «Париж – Рубе» офіційно завершив кар’єру.

Нині є спортивним директором “Trek-Segafredo” – американської професійної велокоманди сезону елітних шосейних велогонок.

Орієнтовна програма заходу:

14:00 – 14:10 Відкриття заходу. Вступне слово

14:10 – 14:50 Особливості методики підготовка велосипедистів в різні періоди сезону (Ярослав Попович)

14:50 – 15:00 перерва

15:00 – 15:45 Сучасні аспекти і особливості відновлюваної медицини у велоспорті (Ярослав Попович)

15:45 – 16:30 Презентація аматорських велопроектів на 2019 рік

16:30 – 18:00 Брифінг Ярослава Поповича

Для участі у тренінгу, який є безкоштовним, обов’язково потрібно попередньо зареєструватися за цим посиланням. Оскільки кількість місць обмежена, реєстрація може бути закрита достроково. Запрошення на захід буде надіслано на вказану при реєстрації електронну адресу.

Організатори та партнери заходу: Академія Ярослава Поповича, Ініціативна група “Критична маса Вінниця”, Вінницький молодіжний центр “Квадрат”, Федерація велосипедного спорту Вінницької області, Управління фізичної культури та спорту Вінницької ОДА, Департамент соціальної і молодіжної політики Вінницької ОДА.