Ладижинська ТЕС відшкодувала в держбюджет 2,1 мільйона збитків

14:42
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Ладижинська ТЕС відшкодувала державі 2,1 мільйона гривень матеріальних збитків, завданих гідроелектростанцією підприємства.

Про це повідомляється на сайті прокуратури Вінницької області.

Зазначається, що матеріальні збитки були завдані гідроелектростанцією, яка є частиною ТЕС, довкіллю внаслідок використання води без затверджених дозволом на спеціальне водокористування лімітів пропуску води через гідровузли.

Відтак, у квітні 2020 року до Господарського суду Вінницької області подано позовну заяву прокурора в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції у Вінницькій області до Ладижинської ТЕС про стягнення понад 2,1 мільйона гривень.

Господарський суд Вінницької області в задоволенні позову прокуратури відмовив, однак в прокуратурі з цим рішенням не погодились та оскаржили рішення.

– Місцевий господарський суд не врахував, що у дозволі ТЕС не зазначено ліміту пропуску води через гідровузли та відсутній дозвіл одного з видів спеціального водокористування. Відтак протягом року підприємство використовувало воду понаднормово, завдавши таким чином державі збитків на суму понад 2,1 мільйона гривень, – йдеться в повідомленні.

Відтак, у лютому 2021 року Північно-західний апеляційний господарський суд задовольнив позов прокуратури до Ладижинської ТЕС, зобов’язавши підприємство відшкодувати збитки в повному обсязі. Наразі кошти сплачені до держбюджету.

Ілюстративне фото – lada.fm