«Кубок Дністра»: на Вінниччині влаштували змагання парапланеристів

14:25
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині, у Могилів-Подільському районі, тривають всеукраїнські змагання з парапланерного спорту «Кубок Дністра». Чемпіонат відбувається вже 24 роки й цього разу на Вінниччину приїхали майже два десятки пілотів парапланів.

Змагання парапланеристів розпочались першого травня та триватимуть до восьмого травня у селі Нагоряни. Змагання з парапланерного спорту вже стали традиційними на травневі свята впродовж останніх 24 років.

У виданні “День” повідомляють, що цьогоріч приїхали 18 парапланеристів з різних міст України.

Співорганізатор змагань та очільник Вінницького обласного осередку федерації парапланеризму України Сергій Шибінський розповів, що спершу учасники літали на коротку дистанцію у 23 кілометри та поступово збільшили до 54 кілометрів.

 

– Парапланеризм – це молодий, але цікавий вид спорту. Адже саме парапланеристам відкриваються найбільші висоти нашого Подільського краю, саме вони бачать красу з висоти пташиного польоту. Для пілота кожен підйом у небо є особливим і незабутнім. Достатньо один раз спробувати, щоб полюбити повітроплавання на все життя, — наводять слова Сергія Шибінського.

 

Змагання триватимуть ще протягом трьох днів. Польоти розпочинаються щодня з 12 до 17 години. У суботу, 8 травня, відбудеться церемонія нагородження переможців.

Нагадують, що раніше відбувався справжній авіа-фестиваль, участь у якому брали не лише парапланеристи, але й були повітряні кулі, виставка та запуск авіамоделей. Однак цьогоріч через карантин довелось обмежитись лише змаганнями на парапланах.

 

Фото з сайту airtribune.com та Сергія Шибінського (“День”)

Читайте також: На Вінниччині влаштують щорічний авіа-фестиваль “Крила Дністра”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.