“Кримська сюїта”: у Вінниці покажуть картини з пейзажами українського півострову

10:03
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Увесь серпень у Вінницькому обласному художньому музеї триватиме виставка картин «Кримська сюїта» київських художників Костянтина та Світлани Шаповалових. Колекція  об’єднала більше ніж шістдесят полотен зі скелястими та морськими пейзажами Кримського півострову.

Як йдеться в анонсі, «Кримська сюїта» – це всеукраїнський проект, ініціаторами та авторами якого стали відомі київські художники, члени Міжнародної професійної спілки художників, Костянтин та Світлана Шаповалови. Вони створили колекцію з більше ніж шістдесяти робіт з видами гірського, морського Криму, Ялти, Гурзуфу, Балаклави, Нового Світу. Таким чином митці хочуть нагадати про п’яту річницю анексії Криму та підкреслити, що Крим – українська земля.

По завершенні експозиції, у кожному музеї залишається декілька робіт, які обирає художня рада музею для своєї музейної колекції.

Виставка картин «Кримська сюїта» триватиме з 1 по 31 серпня у Вінницькому обласному художньому музеї (вулиця Соборна, 21). Вхідний квиток – 20 гривень для дорослих, 10 гривень для дітей та студентів.

Головне фото: gorod.cn.ua