“Космічна мандрівка”: у Вінниці розробили новий тематичний цикл екскурсій для дітей

12:19
Become a Patron!

Офіс туризму Вінниці розробив для дітей новий тематичний цикл екскурсій “Космічна мандрівка”. Тригодинна прогулянка охоплює, зокрема, екскурсію проспектом Космонавтів та відвідування двох бібліотек.

Як повідомляють у Департаменті маркетингу міста та туризму, також на юних відвідувачів чекають конкурси, фотосесія, майстер-клас із виготовлення “Космопузиків”, Музей іграшки, літературна полиця, бібліокінопоказ тощо.

Програма стартує від постаменту з літаком на площі Костянтина Могилка, також запланована екскурсія проспектом Космонавтів, а також візит до двох бібліотек (центральної дитячої та бібліотеки-філії № 13).

На зображенні може бути: текст

Перша екскурсія відбудеться у четвер, 30 червня, наступна – через тиждень, 7 липня.

Вартість екскурсії – 200 грн (для ВПО діє знижка 30%). Для участі в екскурсії у четвер, 30 червня, потрібно заповнити гугл-форму. Про реєстрацію на другу прогулянку Офіс туризму повідомить згодом.

Максимальна кількість дітей під час екскурсії – 15 осіб. Мандрівка розрахована на дітей віком від 7 до 12 років. Також зазначено, що екскурсію “Космічна мандрівка” можна замовити як програму в рамках святкування Дня народження дитини. За деталями необхідно звертатися до Офісу туризму Вінниці за телефоном 096-775-67-95 або на пошту [email protected]

“Космічна мандрівка” – спільний пізнавально-розважальний проєкт Офісу туризму Вінниці, гідеси Людмили Очеретної та Закладу культури “Вінницька міська централізована бібліотечна система”.

Афіша – Департамент маркетингу міста та туризму, головне ілюстративне фото – з архіву “Вежі”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.