“Концерт у відпустці”: у вінницькій “ПІЧі” виступить музикант та військовослужбовець Павло Волошин

14:18
Автор: Vежа
Become a Patron!

У вінницькому артпросторі “ПІЧ” (вулиця Григорія Сковороди, 25) завтра, 24 березня, з авторською програмою пісень виступить музикант та воїн ЗСУ з Кривого Рогу Павло Волошин. 

Як йдеться в анонсі події на Telegram-каналі “ПІЧінг”, з 10 березня 2022 року виконавець служить у державній спеціальній службі транспорту (оборона стратегічних об’єктів транспортної інфраструктури: мости, тунелі, вокзали).

Павло Волошин “Волоха” — фронтмен культового гурту “Шепіт Нагваля”, також учасник проекту “Мате”, лауреат “Червоної Рути”, як фронтмен гурту “Ґенеза”. Крім того, неодноразово виступав у Демидівці на Вінниччині під час “Демидівських вихідних”, що їх організовували учасники гурту “Очеретяний кіт”. Також на своєму YouTube-каналі автор публікував власні переспіви закордонних пісень і авторські пісні. Влітку минулого року опублікував композицію “Моляться”, записану, як зазначено в описі до відео, “десь у солдатській столовій”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

– Запрошуємо підтримати українських митців, які боронять нашу країну від ворога. Почуєте пісні криворізького автора в приємній атмосфері культурного укриття “ПІЧ”, – зазначено в дописі артпростору.

Вартість входу: 200 грн. Початок – о 19:00.

Фото – з Facebook-сторінки Павла Волошина та Telegram-каналу “ПІЧінг”, відео – з YouTube-каналів Павла Волошина, “Ruta Fest”, гуртів “Шепіт Нагваля” та “Ґенеза” 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.