Класичні п’єси та новітні оповідання: у Вінниці виступить Лесь Подерв’янський з новою програмою

14:51
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Вже наступного місяця до Вінниці завітає український художник та автор сатиричних п’єс Лесь Подерв’янський. Як зазначають організатори, він презентує нову програму з класичними п’єсами та новітніми оповіданнями.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці події:

Увага, нове! Лесь Подерв’янський. Класичні п’єси та новітні оповідання. 9-го липня відбудеться подія, яку ну ніяк не можна пропустити! Метр української літератури виступить у Вінниці з новою програмою!

Виступ відбудеться 9 липня о 17:00 у Вінницькій обласній філармонії за адресою: Хмельницьке шосе, 7.

Зазначається, що частина грошей з прибутку піде на підтримку наших захисників. Ціна квитків – від 200 до 490 гривень, їх можна придбати за ЦИМ посиланням.

Лесь Подерв’янський – український митець. Широкому загалу відомий своїми сатиричними короткими п’єсами, у яких використовується суржик та ненормативна лексика (через що його часто називають “скандальним” автором). Окрім цього, Подерв’янський – художник, представник Нової хвилі, його картини зберігаються в Національному художньому музеї та багатьох приватних колекціях. Свої перші сатиричні п’єси почав писати під час служби в армії наприкінці 1970-х років, надалі вони здобули популярність у 1980-х у форматі аудіозаписів. Сьогодні український письменник – автор декількох збірників з іронічними п’єсами з ненормативною лексикою та суржиком (джерело).

Афіша – з фейсбук-сторінки події

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.