Кінець кубкової казки: “Нива” у Вінниці поступилася “Колосу” та завершила виступ у Кубку України. ВІДЕО

15:25
Автор: admin

Вінницький футбольний клуб “Нива” сьогодні, 2 грудня, в 1/8 Кубку України програв команді “Колос” з села Ковалівка.

Матч розпочався о 13:00 у Вінниці разом з рештою матчів цього етапу змагання, крім одного поєдинку. Прикметно, що “Нива” – єдиний представник Другої ліги, яка дійшла до стадії 1/8 фіналу Кубку України. Водночас суперником для “Ниви” став “Колос” – молода команда з Київщини та з потужними інвестиціями, яка наразі виступає в УПЛ та бореться за медалі Чемпіонату України.

Водночас “Нива” до такої стадії Кубку дійшла вперше за останні 24 роки.

Матч розпочався о 13:00 на стадіоні “Локомотив” без глядачів з огляду на карантинні обмеження. Проте з поєдинку були забезпечені відразу дві онлайн трансляції, під час якої працювали також коментатори.

В такому стартовому складі вийшла на поле вінницька “Нива”:

Водночас “Колос” сьогодні не взяв до Вінниці двох своїх топових нападників: Євгена Селезньова та Володимира Лисенка.

Матч розпочався у досить високому темпі і м’яч не затримувався у центрі поля. Попри те, що атакували ворота господарів переважно футболісти “Колоса”, вінничани також “огризалися” і, дальніми передачами на нападників, намагалися наблизитися до воріт суперника. Проте справді небезпечних моментів біля воріт “Колоса” гравці “Ниви” не створили: запам’ятався хіба що кутовий на користь “Ниви” в середині першого тайму.

Вже у першому таймі воротар “Ниви” Карабін кілька разів рятував команду від “вірних” голів: кілька разів “Колос” буквально розстрілював ворота вінничан. Проте під завісу першого тайму, на 40-ій хвилині “Нива” пропускає свій перший м’яч: після стрімкої флангової атаки гравець з Ковалівки Павло Оріховський чудовим дальнім ударом відкриває рахунок в зустрічі – 0:1.

Другий тайм також розпочався з атак “Колосу”. “Нива” відбивалася та намагалася створити власні атаки, проте знову ж таки, особливих небезпек не створила. Відзначити можна лише удар з дальної відстані, за яким потягнувся воротар суперника, проте м’яч на потрапив у площину воріт.

А вже на 68-ій хвилині Оріховський оформлює дубль: після передачі Костишина, Оріховський потужним ударом головою в “дев’ятку” робить рахунок 0:2.

“Нива” намагалася виправити ситуацію замінами, проте ситуація на полі демонструвала майже тотальну перевагу “Колоса” і в Карабіна ставало все більше роботи, з якою він майже героїчно впорався. Проте за 7 хвилин до кінця основного часу вінничани фолять у власному карному майданчику і “заробляють” пенальті у власні ворота.

Денис Костишин без наднапруження розводить мяч і Карабіна по різних кутках поля і остаточно руйнує кубкові надії “Ниви” 0:3.

А вже в додатковий час той же Костишин оформлює дубль і доводить рахунок до розгромного – 0:4.