Кімоно та «МІФОГЕНЕЗ»: у Вінниці триває «Культурно-мистецька резиденція 2021»

10:26
Автор: Олеся Яненко

У Вінниці цими днями, 18 та 19 листопада, триває «Культурно-мистецька резиденція 2021». Це дводенний воркшоп, який, зокрема, включає виставку робіт вінницького митця Олександра Нікітюка, а також приватну виставку кімоно. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, окрім цього тут також представлений проєкт Марії Дитинюк «Арт-галерея у доповненій реальності». Також гості резиденції побачать «Барви Японії: кімоно та аксесуари».

Захід можуть відвідати вінничани з «зеленим» COVID-сертифікатом або з негативним ПЛР-тестом.

 

 

 

 

У перший день «резиденції» Олександр Нікітюк представив проєкт «Мистецтво online. Нові виклики». Також художник у рамках воркшопу презентував виставку «МІФОГЕНЕЗ 2020-2021».

Учасниця шоу «Україна має талант», арт-терапевтка та художниця Марія Дитинюк представила авторський проєкт «Арт-галерея у доповненій реальності». Вона розповіла, як через мистецтво та створення ресурсних картин можна себе пізнавати та гармонізувати свій внутрішній стан, ідеться у повідомлені.

ГО «Простір майбутнього» представили «Віртуальний міжнародний естрадно-духовий оркестр».

Окрім цього професорка Харківської академії культури Світлана Рибалко презентувала проєкт «Барви Японії: кімоно та аксесуари». «Я представляю свою приватну колекцію кімоно, які я збирала десять років. Це автентичні японські кімоно 30-х років, 50-х, 70-х, 90-х років. Через кімоно можна побачити світ японської культури», – каже Світлана Рибалко.

Сьогодні, 19 листопада, у рамках «Культурно-мистецької резиденції 2021» відбудуться тренінги, навчання культурному менеджменту тощо.

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: Палаючий човен та блискітки в траві: на Вінниччині відбувся фестиваль ленд-арту “Міфогенез”-2020. ФОТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.