Кількість мільйонерів на Вінниччині збільшилась на 29 за останній рік

15:16
Автор: Vежа
Become a Patron!

За підсумками деклараційної кампанії 2021 року на Вінниччині є 155 офіційних мільйонерів. У порівнянні з минулим роком їхня кількість зросла на 29 осіб.

Як повідомили на сайті Головного управління ДПС у Вінницькій області, загальна сума задекларованого вінницькими мільйонерами доходу перевищила 748,6 мільйона гривень.

Микола Суржиков, начальник Головного управління ДПС у Вінницькій області, зазначив, що за статистикою найбільша кількість декларантів отримали свої мільйони від доходу з продажу рухомого та нерухомого майна – це 36 осіб. Ще 28 задекларували доходи у вигляд дивідендів та зарплати. Іноземні доходи отримали 18 мільйонерів. Дохід у вигляді спадщини – 10 вінничан. Дохід від здійснення незалежної професійної діяльності задекларувало 4 особи. По декілька осіб заявили доходи від операцій з інвестиційними активами, доходи від надання майна у лізинг та доходи у вигляді роялті.

– Через податкових агентів вони вже сплатили близько 59,1 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та понад 5,7 мільйона гривень військового збору. За проведеними перерахунками вони ще доплатять у бюджет майже 12,5 млн грн ПДФО та близько 2,0 млн грн військового збору, – йдеться у повідомленні.

Загалом, як підсумував посадовець, упродовж 8-ми місяців про свої тогорічні доходи прозвітували 22,4 тисячі вінничан, котрі задекларували понад 1 мільярд 631,9 мільйона гривень доходів.

Також повідомляється, що із загальної кількості декларантів, майже 5,5 тисяч громадян реалізували своє право на податкову знижку. Після перерахунку їм повернули більше 13 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб. Тим же, хто мав декларувати доходи в обов’язковому порядку, у результаті перерахунків дорахували 41,3 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та 6,6 мільйона гривень військового збору. В управлінні ДПС у Вінницькій області зазначили, що наразі з цих сум до бюджету вже надійшло більше 45,3 мільйона гривень.

Ілюстративне зображення – kinoafisha.info

Читайте також: На Вінниччині винесли 15,3 мільйона штрафних санкцій за неоформлені трудові відносини

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.