На Вінниччині винесли 15,3 мільйона штрафних санкцій за неоформлені трудові відносини

8:20
Автор: Vежа
Become a Patron!

За кілька місяців суб’єктам господарювання на Вінниччині винесли 15,3 мільйона гривень штрафних санкцій за використання незадекларованої праці. 

Про це повідомили на сайті Управління Держпраці у Вінницькій області. Зазначається, що з початку інформаційної кампанії “Виходь на світло”, яка триває з 1 липня у всіх регіонах України, на Вінниччині розпочали 56 заходів державного контролю з виявлення неоформлених трудових відносин.

За цей час фахівці Управління виявили 549 людей, які працювали нелегально. Найбільше випадків незадекларованої праці зафіксували у сфері сільського господарства, торгівлі, харчування та будівництва. Водночас зазначається, що у результаті інспекційних відвідувань, роботодавці офіційно прийняли на роботу 205 працівників.

– На жаль, не всі роботодавці дослуховуються до порад інспекторів Держпраці та продовжують ухилятися від декларування найманих працівників, за що вимушені нести адміністративну, кримінальну і фінансову відповідальність. Зокрема, за використання праці неоформлених працівників, з початку інспекційної кампанії, суб’єктам господарювання винесено штрафних санкцій на суму 15 300 000 гривень, – повідомили в обласному Управлінні Держпраці.

Там також зазначили, що штраф за одного працівника, допущеного до роботи без укладення трудового договору, становить 60 тисяч гривень, а у разі повторного вчинення такого порушення – 180 тисяч гривень.

Ілюстративне фото – lexinform.com.ua

Читайте також: На Вінниччині виявили 32 нелегальні АЗС і нафтобазу

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.