Касирку санаторію, підозрювану у привласненні майже 5 мільйонів гривень, залишили під вартою

18:56
Автор: Vежа
Become a Patron!

Касирку Хмільницького “Медичного центру реабілітації залізничників”, яку підозрюють у привласненні майже п’яти мільйонів гривень, залишили під вартою.

Так сьогодні, 12 серпня, вирішив  Вінницький апеляційний суд. Водночас, як повідомили у пресслужбі, підозрювана може вийти під заставу розміром у 713 700 гривень.

Повідомляється, що адвокат просив скасувати рішення першої інстанції та застосувати до його підзахисної як запобіжний захід особисте зобов’язання або домашній арешт. Прокурор же запевняв, що ухвала слідчого судді Вінницького міського суду – законна й обґрунтована. На його думку, підозрювана може впливати на свідків.

– Я нікуди не збираюся їхати. Тут – мої діти і внуки. 24 роки працюю касиром. Були різні перевірки. Я не знаю, хто це і що це. На старості зробили мене аферисткою, – сказала працівниця санаторію на судовому засіданні.

До речі, як повідомила слідча, жодних показань підозрювана не надала.

Зрештою судді апеляційного суду погодилися з ухвалою першої інстанції: жінка залишиться під вартою до 12:00 години 27 вересня (якщо, звісно, не внесе заставу).  Детальніше з документом можна ознайомитися за ЦИМ посиланням. 

Передісторія кримінальної справи

Як повідомляється, слідство з’ясувало, що в касових документах 62-річна підозрювана не показувала кошти, що надходили від пацієнтів за продовження терміну путівки або про амбулаторне лікування. Однак корінець від прибуткового ордера зі штампом “Сплачено” відпочивальникам видавала, а їхні заяви й прибуткові касові ордери знищувала.

– Судово-економічна експертиза встановила: через таку махінацію за три з лишком роки, починаючи з 2017-го, у касу здравниці не потрапило 4 мільйони 820 тисяч 253 гривні. Таким чином, Б. підозрюють у привласненні чужого майна, що перебувало в її віданні, вчиненому в особливо великих розмірах. Також їй інкримінують підроблення документів. Якщо вину доведуть, жінці загрожує до 12 років позбавлення волі, – повідомили у прес-службі суду. 

Фото – vna.court.gov.ua

Читайте також: В одному із санаторіїв “Укрзалізниці” на Вінниччині привласнили майже 5 мільйонів гривень

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.