Карти мереж АЗС, які дозволяють побачити наявність пального онлайн

15:54
Автор: Vежа
Become a Patron!

“Економічна правда” 16 березня опублікувала посилання на карти тих мереж АЗС, які дозволяють побачити наявність пального онлайн.

Зазначається, після військового вторгнення Росії на територію України наша держава втратила майже увесь імпорт пального (80% внутрішнього споживання), що обмежило пропозицію пального у мережах АЗС. Це пояснюється тим, що раніше внутрішнє споживання забезпечувалось переважно імпортом дизпального, бензину та скрапленого газу з Білорусі та Росії (понад 70% ринку) та морем (10%). І лише 20% потреб забезпечувалось шляхом видобутої в Україні сировини та її переробки.

– Поки трейдери домовляються з європейськими операторами про купівлю необхідних обсягів пального, українські автомобілісти кожен день шукають АЗС де можна придбати дефіцитні в нинішніх умовах бензин, дизель та скраплений газ. Аби допомогти їм, деякі мережі АЗС реалізували можливість перегляду на власних сайтах даних про наявність того чи іншого пального на кожній з працюючих заправних станцій, – йдеться у публікації

WOG – дані про наявність пального.
Авіас – дані про наявність пального.
ОККО – дані про наявність кожного виду палива, та ліміти продажу.
Параллель – дані про наявність пального.
SOCAR – дані про наявність пального.

В “Економічній правді зазначають, що на сайтах 8 мереж АЗС взагалі відсутні будь-які дані про пальне, а у 18 – про його наявність. Серед останніх, зокрема, такі великі мережі як KLO, Shell, UPG, AMIC та БРСМ-Нафта.

Ілюстративне фото – pncguam.com

Читайте також: В Україні запустили Національний портал допомоги населенню

Читайте також: Російсько-українська війна (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.