Календарик та квітка: вінницька мерія готується вітати жінок з 8 березня

18:23
Автор: Олексій Мацкевич
Become a Patron!

Допоки в Україні ще не встигли повністю “декомунізувати” 8 березня, Вінницька міська рада вже підготувалася відзначати “Міжнародний жіночий день”.

Так, кожна жінка, які завітає 8 березня на початку робочого дня до виконкому міської ради,  отримає символічні подарунки від міського голови: календарик та троянду чи гвоздику. Відповідне рішення було ухвалено на сьогоднішньому засіданні виконкому міської ради.

  • Також ми будемо вітати всіх працівниць міської ради – це буде невеличка премія та подарунки від мера міста, – розповідає в.о. керуючого справами виконкому Сергій Чорнолуцький. – Крім того у цьому році ми нагороджуємо жінок по зверненню волонтерських та громадских організацій, які допомагають військовим.

Зі слів пана Сергія, подарунки до 8 березня  в основному придбають за кошти спонсорів. Яких саме та яка це сума – керуючий сравами виконкому не сказав.

Нагадаємо,  що Український інститут національної пам’яті підготував проект закону, згідно з яким будуть декомунізовані державні свята. Зокрема, державний вихідний планують скасувати і 8-го березня.