Історія про замкнутого інтроверта і книголюба: Іван Байдак презентує у Вінниці нову книгу

10:11
Автор: Марина Однорог
Become a Patron!

23 березня о 17:00 HUB Місто змістів відбудеться презентація нової книги книги «Чоловік з моїм іменем» письменника Івана Байдака. Серед найвідоміших творів автора – «Особисто Я особисто Тобі» (2013), «Рольові ігри» (2014), «Тіні наших побачень» (2017), «Назва тут не потрібна» (2018).

Нова повість Івана Байдака «Чоловік з моїм іменем» розповідає про чоловіка на ім’я Родвелл Вільямс – замкнутого інтроверта та книголюба. Поховавши своїх батьків та переживши розлучення, він частіше пригадує події минулого: студентські роки, роботу в букіністичній крамниці та випадкову знахідку – біографічні рукописи невідомого автора. Таємничі рукописи не мають чіткого фіналу, доля автора невідома, а ще вони потрапляють до Родвелла в найважливіші моменти життя. Він ітиме шляхами таємничого автора й водночас розплутуватиме плетиво свого минулого. Певно він знає одне: ми всі змінюємося та стаємо з часом настільки іншими, що, якби зустрілися з нами колишніми, то навряд порозумілися б чи заговорили.

— «Чоловік з моїм іменем» захоплює можливістю ввійти у світ себепізнання, світ, де переплітається минуле й майбутнє, а найкраща подорож починається, щойно отримуєш шанс повернутись на початок шляху, — анонсують організатори.

Як розповів Vежі Іван Байдак, назва книги з’явилася відразу, а сама повість не є автобіографічною. Іван відразу знав і розумів, яку книгу пише, яка її структура та сюжет – саме тому вона написалася досить легко.

В порівнянні з попередніми книгами автора, які займали топові місця в рейтингах книгарні «Є», цю він називає дорослішою і для максимально широкого кола читачів.

— Це книга — пізнання себе для людей будь-якого віку, заняття, захоплень, etc, – говорить Іван.

Окрім цього письменник додає, що перерви між написанням попередньої книги і «Чоловік з моїм іменем» не було, це була інша складова творчості — багато читання, вивчення світу, своєрідна підготовка до написання.

— Я пишу літературу, яка потребує внутрішнього наповнення, от і зараз, найпевніше, декілька років не писатиму, збиратиму матеріал до нової книжки, коли відчую момент, що можу знову передавати це на папір, – пояснює Іван.

Наприкінці презентації відбудеться автограф-сесія автора.

Вхід вільний