Інтерсіті Live: Вінниця долучиться до міжміського онлайн-фестивалю. ВІДЕО

21:34
Автор: Vежа
Become a Patron!

18 квітня Вінниця долучиться до онлайн-фестивалю Інтерсіті Live. Міжміське сполучення.

До фестивалю долучиться відразу сім міст України, з яких в режимі наживо виступлять 17 музичних колективів, зокрема THE HYPNOTUNEZ, Tik Tu, Павло Гудімов, BRAT, Ofliyan та інші. 

“Культурна індустрія в період карантину затихла, здалека може навіть здатись, що завмерла. Заборона масових заходів завдала збитків в усіх сферах. Буквально за тиждень довелось перенести чи зовсім скасувати сотні подій: від великих музичних фестивалів та концертів до кінопоказів, виставок та конференцій. Ні культурного, ні транспортного сполучення між містами немає, і лиш онлайн-зв’язок може нафантазувати омріяний конект між нами!”, – пишуть організатори в анонсі події.

Відтак митці ухвалили “вольове рішення об’єднатись та використати карантинний час, щоб навести культурні мости та зробити онлайн-фестиваль “Інтерсіті Live — Міжміське культурне сполучення”.

Організатори та учасники фестивалю давно роблять спроби активізувати культурну тусовку, кожен на своєму локальному рівні та у своїй сфері. Але жодного разу ми не об’єднувались і не робили нічого разом.

18 квітня спробуємо вийти в ефір на широку аудиторію. Востаннє ми з вами одночасно дивились однаковий контент хіба що по телевізору після школи, або ж у потягах Інтерсіті. Цього дня ми будемо бачити, як твориться культура у віртуальній передвеликодній мандрівці містами України на цьому музичному Інтерсіті. Запрошуємо на борт!

Що буде?

Безперервна трансляція весь день на Громадському, під час якої відбуватимуться почергові стріми з локацій у восьми містах України.

У програмі:

Лайв-виступи гуртів та театральні перформанси
Інтерв’ю із культурними діячами та представниками локальних культурних спільнот.
Трансляція кліпів та відео-презентацій художніх студій, галерей та концертних майданчиків

Головний інформаційний партнер
hromadske.ua, незалежна організація, створена журналістами в 2013 для неупередженого інформування суспільства через усі доступні медійні канали.

З youtube-каналу hromadske.ua буде проходити лайв-трансляція фестивалю.

Свою участь у колаборації вже підтвердили наступні міста та організації:

Дніпро (Module)
Львів (Лінія Втечі, TEATR. Club)
Київ (kontrabass promo)
Вінниця (PLAI, Air ГогольFest)
Тернопіль (Шпиталь Рекордс)
Одеса (More Music Club)
Рівне (ManGust – Громадська організація – Репетиційна база.)

В рамках фестивалю зіграють лайв-сети артисти:

Київ – Ofliyan, Sheetel & the Good Stuff, Марія і Магдалина (Marusia Ionova, Nadezhda Golubtsova)
Львів – Pavlo Gudimov, Паліндром, BRAT
Тернопіль – Tik Tu
Рівне – Аппекс
Вінниця – Jazz-Trio POLLUTION, THE HYPNOTUNEZ, Bushiko, Очеретяний кіт
Дніпро – МС Брехунець, ТЧ, banned society, LASTA
Одеса – Alex Trip

Вінниця / PLAI
Мистецьке об’єднання «PLAI» бачить Вінницю серед міст, які задають вектор культурного руху. Ми творимо та співпрацюємо з важливими проєктами у культурі та мистецтві. Серед них мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва «Air Гоголь FEST». Започаткували міський мистецький вікенд Ticket to the SUN, є лідерами у проекті ревіталізації міської території. Організуємо концерти, фестивалі, зустрічі, кінопокази та усілякі культурні події.

Дніпро / Module
Митцівня Модуль – арт простір та концертний майданчик у центрі Дніпра, ставший базою для розвитку творчого потенціалу молоді у сферах сучасного музичного та аудііо-візуального мистецтва.

Київ / kontrabass promo
kontrabass promo — агенція, орієнтована на контркультурну складову музичної сцени країни. Займається організацією концертів, фестивалів та арт-проектів, що поєднують в собі різні жанри сучасного незалежного мистецтва. Реалізовані проекти: Vertuha Arts Festival, музично-перформативне дійство “Катарсис”, колаборація із баром Хвильовий — проект “Kontrabands” та близько 40 концертів.

Львів / Лінія Втечі
Лінія Втечі є культурною агенцією Lyana Mytsko. З 2009 року ми робимо концерти та акції у Львові, співпрацюємо з фестивалями та мистецькими колами. У 2019 році спільно з Театром Ляльок розпочали роботу над концертим простором TEATR.

Одеса / More Music Club
Музичний клуб в центрі Одеси, існує з 2015 року. Ми прагнемо підтримувати незалежних авторів-музикантів, показувати українську (і не тільки) альтернативну музику і давати можливість артистам розвиватися.
Ми проводимо сольні концерти, фестивалі та вечірки. Сцена More Music Club стала стартовим майданчиком для чималої кількості яскравих та самобутніх виконавців.

Тернопіль / Шпиталь Рекордс
Шпиталь Рекордс – студія звукозапису в м. Тернопіль. Відома своїм теплим ламповим затишком, підтримкою української інді-сцени та супроводом багатьох освітніх проектів. Також займається серією концетів “Ехо Парія”, що відбувається влітку на тернопільському теплоході. Засновником студії є Lesik Omodada, учасник гурту Tik Tu.

Трансляцію фестивалю також здійснить Vежа  на своєму сайті та фейсбук-сторінці. До зустрічі онлайн! 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.