Індивідуальні бокси для дітей, генератори та мистецькі проєкти: Вінниця відправляє черговий гумвантаж в деокуповану Балаклію

17:49
Автор: Vежа
Become a Patron!

З Вінниці у деокуповану Балаклію відправляють черговий гуманітарний вантаж. Йдеться про індивідуальні бокси для дітей, велосипеди, мобільні телефони, куртки, генератори та музичні інструменти. Також в деокупованому місті планується реалізовувати мистецькі проєкти.

Як повідомляє Вінницька міська рада, провести атракції у Балаклії планують цього тижня, але коли саме – не уточнюють задля безпеки, оскільки Харківщина – прифронтовий регіон.

На початку січня вінницькі волонтери із центру “Шахіна”, “Гармонія” та “ПІЧ” оголосили акцію “Від дитини до дитини”. Вони планували зібрати тисячу адресних коробочок із допомогою для діток, а вдалося сформувати 1 300 пакунків. Кожна така коробочка має різний вміст: іграшки, солодощі, канцелярія, дитячі речі тощо.

Ці бокси є індивідуальними. Сформовані за гендером та віком. Зібрані вінничанами – і дітками, і навчальними закладами, і різними організаціями. Паралельно нам просто приносили гроші на солодощі, і ми вже самі формували коробочки, – каже координаторка проєкту “Вінниця-Балаклія”, співзасновниця волонтерського центру “Шахіна” Олена Стеценко.

Крім цього, вдалось зібрати також велосипеди, мобільні телефони, куртки та генератори, а культурна спільнота Вінниці разом із департаментом культури міської ради зібрали музичні інструменти для музичної школи Балаклії, яку розграбували росіяни.

 

Зазначено, що вінничани мають у планах представити в Балаклії концертну програму, щоб культурно зблизити міста центру та сходу. Так, вінницькі актори покажуть виставу “Про мрію, яку не можна зраджувати”, і виступлять музиканти. Водночас викладачі проведуть урок української мови.

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: Вінниця передала в Балаклію черговий гуманітарний вантаж

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.